Chcesz przyspieszyć polskie wydanie 1.5? - Strona 3
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 75

Temat: Chcesz przyspieszyć polskie wydanie 1.5?

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja również chętnie bym pomógł, prosiłbym o przydzielenie jakiegoś tematu lub działu.

  2. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    inkos: niestety tekstu legendy nie jestem w stanie dobrze przetłumaczyć. Czytałem go ale muszę przyznać że nie do końca wszystko rozumiem. Czy jest coś jeszcze?

  3. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    inkos: niestety tekstu legendy nie jestem w stanie dobrze przetłumaczyć. Czytałem go ale muszę przyznać że nie do końca wszystko rozumiem. Czy jest coś jeszcze?
    Jak możesz to przetłumacz jednak ten tekst. Moze akurat zrozumiesz w nim to czego my do tej pory nie zrozumieliśmy i vice-versa.

  4. #4
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    napiszcie co jeszcze Wam zostało

  5. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mychael Zobacz wiadomość
    napiszcie co jeszcze Wam zostało
    W odpowiedzi na Wasze prośby kilka info na temat aktualnego stanu polskiego wydania Joomla! 1.5.x

    Jak poinformował mnie Zwiastun teksty są już właściwie wszystkie - wymagają jednak jeszcze pracy redakcyjnej i umieszczenia w paczce.

    Kilka dni zajmie poprawianie i ujednolicanie stylu komunikatów w dymkach.

    Także jak widzicie to są już naprawdę prace finalne. Co prawda wymagaja one jeszcze czasu na końcowe testy w szczególności ostatnio wprowadzonych poprawek.

    Na koniec cytując Zwiastuna: "I będziem zmierzać do wydania".

    Mam nadzieję iż ten cytat uspokoi wszystkich oczekujacych na polską Joomlę! 1.5.x
    Ostanio edytowane przez inkos : 13-02-2008 13:06

  6. #6
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Legenda Buca di Beppo opowiada o tajnym spotkaniu ważnych i wpływowych programistów w pewnej, charakteryzującej się mafijnym klimatem, amerykańskiej restauracji. 'Bucas' niejednokrotnie miewał okazję doprowadzić do przezwyciężenia kluczowych ( a bywały w nich także niemalże nie do pokonania ) przeszkód w tworzeniu programów.

    Zasilone obfitą ilością jedzenia oraz strumieniami wina, twórcze prądy w umysłach programistów krążą szybciej, a problemy zostają rozwiązane. Louis Landry publicznie przyznał, że życie w pobliżu Bucas w istocie prowadzi do szybszych cykli powstawania oprogramowania.

    Mmmm. Restauracja ze zdjęciami ze sławnych, mafijnych filmów jak np. "Ojciec chrzestny" i futerałami skrzypcowymi opartymi o kabiny/budki.

  7. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11
    Nie uspokoi Ja chcę już!, teraz!, natychmiast!, chcę się cieszyć i podskakiwać z radości że joomla 1.5.1 PL już jest . A teraz na spokojnie.
    Czekaliśmy pół roku, to i poczekamy na czas zmierzania do wydania ;)

  8. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    WojT a kiedy można się spodziewać Joomli 1.5.1 PL ?

  9. #9
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez veren Zobacz wiadomość
    WojT a kiedy można się spodziewać Joomli 1.5.1 PL ?
    Już dzielą nas dni od premiery ;)

  10. #10
    Debiutant
    Dołączył
    27-03-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    11

    Domyślny

    Proszę mi wybaczyć ale od napisania ostatniego posta w tym temacie minęło już 11 dni natomiast 10 dni temu padły znamienne słowa:

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Już dzielą nas dni od premiery ;)
    10 dni to ileś dni, 200 dni to też ileś dni - to rozumiem, "dni" to pojęcie względne. Ale skoro tłumaczenie jest gotowe w 99% a 1% to testy, które już jakiś czas temu się rozpoczęły, to - na miłość boską - znacznie się to przedłuża. Aż zbyt znacznie. Rozumiem jaka jest Wasze zadanie, Wasza sytuacja, ale mi też zależy na tłumaczeniu a skoro nie wiadomo, kiedy będzie ono wydane - to chciałbym w takim razie je otrzymać jako betatester. Cóż, jak tacy jak inkos piszą takie rzeczy, jak wyżej zacytowana - to naprawdę nie ma się co dziwić, że spotyka się to z ogólnym niezadowoleniem polskiej społeczności Joomla!.

    Zaznaczam, że nie mam o nic pretensji, jak to może zostać zinterpretowane, ale chciałbym prosić o nie składanie obietnic bez pokrycia. Bo mimo, że napisałem wcześniej że "dni to pojęcie względne", to wszyscy wiemy co oznacza, że "dzielą nas od czegoś dni" w języku potocznym.

    Pozdrawiam.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •