Chcesz przyspieszyć polskie wydanie 1.5? - Strona 7
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Wyniki 61 do 70 z 75

Temat: Chcesz przyspieszyć polskie wydanie 1.5?

  1. #61
    Debiutant
    Dołączył
    02-02-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    8

    Domyślny

    Panie Inkos,
    Czy ja jestm nieuprzejmy, czy ja nie szanuje Zwiasuna ?
    Jak najbardziej szanuje za to co robią dla całej społeczności, ale proszę nie pisać o mnie że odzywan się jak jakiś "osiedlowiec".
    Naprawdę nie jesm osobą takiego pokroju.
    Pozdrawiam i już się nie udzielam,
    Liczę tylko na szybkie tłumaczenie i nie "KRZYCZE" tylko PROSZĘ !!!
    PS.
    A że ludzie odpowiedzialni za forum spotykają się z hamstwem to wszem i wobec widać. Dlatego rozumniem że musicie ostro potępiać takich urzytkowników, ale WY powinniście trochę kultury na forum wprowadzać bo właśnie WY jesteście odpowiedzialni za forum.
    Dziękuję mimo wszystko za to co robicie.
    Więcej już nie piszę(chyba że podziękowania), bo naprawdę tak jak kolega wyżej napisał ODBIEGAMY OD TEMATU!
    Tak po za tym czy będzie możliwość przekazania darowizny na tłumaczy ?
    Pozdrawiam.
    Ostanio edytowane przez kurdak : 02-03-2008 23:26

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #62
    anet
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość

    Anet: Odpowiem tak. Jest jedna pewna informacja. Ten tekst którym się tak pięknie "chwalisz" w swojej stopce jest prawdą. To tłumczenie nie jest wykonywane dla takich osób jak ty. I mozesz sie wysilać ile chcesz w kolejnych chamskich komentarzach ale nic tym sposobem nie osiągniesz.

    A co do samego tematu. Zwiastun nie powiedział która to sobota więc sprawa jest nadal aktualna. ;)
    Prosiłem, aby nie odpowiadać jeżeli odpowiedź nie może być udzielona w zakresie czysto merytorycznym. Pańska reakcja prowokuje moje prawo do zabrania głosu.
    Na lewo i prawo obrzucacie nas pseudo uprzejmymi uwagami. Używacie wobec użytkowników forum języka wysoce niestosownego, pełnego niesmacznych aluzji, pozbawionego argumentów. Objaw frustracji ludzi którzy nie potrafią sprostać zobowiązaniom których się podejmują. W mojej stopce jest jedna z sentencji w stylu których przepełnione jest to forum. Jest to zdanie pogardliwe. Poczułem się nim bezpośrednio urażony. Jeżeli kiedykolwiek posłużyłem się inwektywami to proszę je zacytować, albo zamilknąć. Na przeprosiny nie liczę, najwyżej na zablokowanie dostępu i zamknięcie wątku, tak jak to już raz tutaj zauważyłem i co według mnie było bezzasadne.
    I proszę wybaczyć, ale nie będę oddawał oczekiwanej czci – zbyt nachalnie się jej domagacie.
    To nie są postawy skłaniająca do okazywania sympatii.

  4. #63
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Zawsze możesz przekazać - niech Twoją darowizną będą jakieś tłumaczenia, które się przydadzą ogółowi

  5. #64
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Może by tak sobie, Panowie, dali jednak na wstrzymanie!

    I bez względu na to, co niektórzy tutaj wypisują, na ile się poczuli urażeni, proponuję zapoznać się ze znaczeniem takich m.in. słów, jak: kultura, grzeczność, prośba, kacykostwo, chamstwo.

    Proponuję również zdać sobie sprawę, że nawet gdyby to był sklep czy płatny punkt usługowy, to i tak obowiązują elementarne zasady kultury.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #65
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    A możesz cos napisac wiecej odnosnie tlumaczenia. Bo sobota juz minela wiec jakie sa teraz plany?

  7. #66
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    No to może ja odpowiem za grupę tłumaczy.
    Jak już pewno wiecie bo przeczytaliście - jest już wypuszczona wersja RC polskiego tłumaczenia, którą dostali testerzy. Niestety - jak to bywa z wersjami testowymi jest jeszcze kilka, kilkanaście wyrażeń do przetłumaczenia, ja osobiście znalazłem przez przypadek dwa braki w tłumaczeniu, podczas rejestracji nowego użytkownika. Przypuszczam - bo nie przyglądałem się kodowi, że grupa tłumaczy normalnie to przetłumaczyła, ale z jakiś powodów wyświetla się napis angielskojęzyczny.
    Jak każdy nowy produkt i joomla nie jest pozbyta pewnych niedociągnięć - to może być jednym z nich. Tak więc dla informacji - nie chodzi o samo czyste przetłumaczenie - bo to jest już zrobione - ale o znalezienie dodatkowych błędów i poprawienie ich. To co nie przeszkadza w angielskiej wersji joomla może razić w polskiej.
    Tak więc proszę o cierpliwość - niestety zwiastun jak już napisał znalazł się na łasce białej salki i pewno teraz oprócz normalnej pracy musi więcej czasu poświęcić na niezbędne czynności poprawiające jego kondycję. I to odbija się na możliwościach czasowych.
    Z mojej strony mogę tylko zapewnić że polska wersja joomli musi się ukazać - kiedy zapytacie ? - oby jak najszybciej.
    Pozdrawiam wszystkich zniecierpliwionych oraz tłumaczy że mają taką cierpliwość

  8. #67
    Przeglądacz bogdan awatar
    Dołączył
    21-03-2007
    Skąd
    andrychów
    Wpisy
    42
    Punkty
    11

    Domyślny

    A może by tak zajrzeć do plikowni :-)

  9. #68
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bogdan Zobacz wiadomość
    A może by tak zajrzeć do plikowni :-)
    A konkretnie to pod ten link:
    http://www.joomla.pl/index.php/index...159/Itemid,66/

  10. #69
    Przeglądacz bogdan awatar
    Dołączył
    21-03-2007
    Skąd
    andrychów
    Wpisy
    42
    Punkty
    11

    Domyślny

    A w której linijce ?

  11. #70
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bogdan Zobacz wiadomość
    A w której linijce ?
    Kto wie z pewnością nie zbłądzi. Zresztą Zwiastun napisał co i jak więc nie powinno być z tym problemów. Generalnie - ciągniemy wszystko po kolei i umieszczamy u siebie w odpowiednich miejscach.

    Tym samym powolutku ten wątek może w końcu przejść do historii. Jeszcze tylko pełna oficjalna polska paczka 1.5.x

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •