Chcesz przyspieszyć polskie wydanie 1.5? - Strona 8
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Wyniki 71 do 75 z 75

Temat: Chcesz przyspieszyć polskie wydanie 1.5?

  1. #71
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Jak wchodze w Install/Unistall i chce zaladowac paczke z jezykiem to mam napis:
    Warning! - Failed to move file
    O co chodzi?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #72
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    Proponuję na stronie głównej (joomla.pl) po prawej stronie tam gdzie są szybkie linki do pobrania joomli koło joomli 1.5 dodać + PL z odpowiednim linkiem do plikowni.
    Dziękuję Wam wszystkim za trud włożony w spolszczenie - jak na razie nie znalazłem błędów
    pozdrawiam

    Edit: w oryginale przy słowach kluczowych Słowa kluczowe (w ustawieniach globalnych) był dłuższy opis - było coś o średnikach( tak mi się wydaje).
    Edit2: Articles » Na startowej w pokaż pozycje menu > nie wiem na ile to jest zaszłość z instalacji a na ile z tłumaczenia ale tak tutaj to piszę.
    jeszcze tylko zmieniłbym z typu artykułu z Powszechny na Publiczny.

    Edit3: s87 : spokojnie przekopiuj pliki do odpowiednich folderów - będzie działać - potem wchodzisz w rozszerzenia- języki i tam ustawiasz polski język od strony frontowej jak i od strony administratora
    Ostanio edytowane przez crazyluki : 03-03-2008 21:08

  4. #73
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Publiczny: dostęp publiczny to także dostęp zastrzeżony czy specjalny. Istotą jest po prostu dostęp przez przeglądarkę internetową. Stąd: Powszechny - Zastrzeżony - Specjalny. Sądzę, że to kwestia przyzwyczajenia sie, bo samo tłumaczenie raczej wątpliwości budzić nie powinno
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #74
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    jak zwykle masz rację. mam jeszcze jedno pytanie : czy to jest dobre miejsce do zgłaszania błędów ? Czuję pewien niedosyt przez to że nie mogłem pomóc w tworzeniu spolszczenia ( wszystko było zrobione, a legendy przetłumaczyć nie umiałem) i chciałbym choć trochę błędów pomóc znaleźć.

  6. #75
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Usterki - jest nowy wątek
    Osoby, któe przygotowały tłumaczenia do polskiego wydania - proszę o podanie na PW kilku osobistych konkretów (imię, nazwisko, adres swojej strony WWW)
    Wątek zamykamy!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •