Uwaga na Podróbkę !! - Strona 6
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Wyniki 51 do 57 z 57

Temat: Uwaga na Podróbkę !!

  1. #51

    Domyślny

    Przeczytalem uwaznie tekst w linku, ktory podales i czy przed zmianami na stronie czy po nie ma wedlug tego zadnej roznicy, gdyz niegdy nie uzylem stwierdzenia, ze jest to moj system CMS. http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/455/26/
    wyraznie napisane jest, ze nie moge ukrywac faktu uzywania i wykorzystania joomla i nigdy tak nie bylo. Czyli zachowalem wszystkie wymogi, nie oddajac szacunku (co w mysl w/w tekstu) jest dobrowolne. W takim razie dlaczego zostalem potrkatowany w taki sposob. Czy nikt poza Toba nie czytal tego tekstu ??? Czuje sie teraz strasznie zdegustowany i oszukany. To oczywiscie tylko moj stan ducha jednak, teraz widze, ze od samego poczatku nie zrobilem nic zlego bo......moglem zrobic wiecej (to fakt) jednak wcale nie musialem. A to oznacza, ze wszystkie ataki w moja strona byly zupelnie bez podzstawne.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #52

    Domyślny

    Uwazam, ze temat powinno sie na tym zakonczyc - zamknac - usunac. Inigdy do niego nie wracac, bo nie wnosi on absolutnie nic i nic juz wniesc wiecej raczej nie zdola. Bedziemy sie tak pograzac jeden drugiego i tylko tyle z tego wynika.

    Wnioskuje o totalne zamkniecie tematu, bo cale gadanie sprowadzilo sie do zupelnego zera.
    Ostanio edytowane przez mard : 09-02-2008 12:44 Powód: Przepraszamza puste edycje, ale sie rozmyslilem z edytowania

  4. #53
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 10:34

  5. #54
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 10:34

  6. #55
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    ad. kurtz
    Pozwolisz wszakże, że dopóki zarządzanie tym forum jest zadaniem określonych osób, to i kwestia reakcji na niestosowne zachowania pozostanie domeną tych osób.
    ad. zmiany w postach
    Z postów całego wątku usunąłem fragmenty odnoszące się do firmy (adresy, nazwa). Jeśli gdzieś jeszcze zostały, a autorzy wypowiedzi zauważą, proszę o ich usunięcie.
    Myślę, że powodów tego zabiegu wyjaśniać nie trzeba.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #56
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mard Zobacz wiadomość
    Przepraszam, ale nie moge powstrzymac sie od komentarza na ten temat.
    http://forum.joomla.pl/showpost.php?p=50756&postcount=2

    Post umieszczony przez kogos kto zwie sie mianem "Super Moderator".
    Ja też nie powstrzymam się od komentarza.
    Dla jasności (tu czytanie ze zrozumieniem się kłania):
    1. Sam się nie nazwałem/nominowałem "Super..."
    2. To nie są moje strony, temat wątku wiadomy, a wytłuszczonym drukiem jest podany nick osoby je zgłaszającej poprzez PW do mnie - jej treść została skopiowana i wklejona.
    3. Ponadto jak się kopiuje całe akapity z definicji wraz z obrazkami zawartymi w Wikipedii to wypada podać ich źródło vide hosting, multimedia, grafika... (jeszcze ktoś pomyśli, że jesteś ich autorem)
    4. Złodziejem Cię nie pomawiałem - więc polecam ostrożne formułowanie takich zarzutów.
    Natomiast co do kwestii WSTYDU i choćby praw autorskich - to raczej Ty powinieneś się wstydzić.
    Dlaczego?
    Bo na pięknej wizualizacji "opakowania" twojego systemu widnieje ZASTRZEŻONY znak handlowy systemu operacyjnego Microsoftu!

    Przepraszam, ale nie mogę powstrzymać:
    "(..)Systemy z tej rodziny udostępniane są na warunkach licencji GNU/GPL, dlatego ich instalacja jest tania i szybka.(..)"
    Komercyjne cms'y są zawsze drogie a ich instalacja długa?

    Ponadto mard wystarczyło odesłać wszystkich ciekawych jakości Twojego systemu do jego wersji demo (zainteresowani ją znajdą).
    Wypada zaznaczyć także potencjalnym klientom, że wersja administracyjna systemu jest w połowie polska a w połowie angielska... takie przynajmniej jest to demo.
    Ostanio edytowane przez Sova : 10-02-2008 07:05
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  8. #57

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Sova Zobacz wiadomość
    Bo na pięknej wizualizacji "opakowania" twojego systemu widnieje ZASTRZEŻONY znak handlowy systemu operacyjnego Microsoftu!
    oczywiscie jestes pewny tego, ze nie wystapilem z prosba o zgode na wykorzystanie takiego znaku do w/w firmy w celu druku na opakowaniu i ksiazce z instrukcja do cms-a, ktory wdrazam ???


    Cytat Wysłane przez Sova Zobacz wiadomość
    Ponadto mard wystarczyło odesłać wszystkich ciekawych jakości Twojego systemu do jego wersji demo (zainteresowani ją znajdą).
    gdybys wczytal sie w watek nawet bys tego nie proponowal, bo o podobnym juz bylo.




    nie wazne, Panowie ja zrozumialem juz wszystko co zrozumiec powinienem, temat uwazam za zamkniety, gdyz zaczyna schodzic on na zupelnie inne tory (Microsfot, wikipedia, a za chwile bedzie konklusz i gradobicie) i takiego samego zrozumienia zycze wszystkim.

    pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez mard : 10-02-2008 09:56

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •