jak zmienic jezyk na polski - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 36 z 36

Temat: jak zmienic jezyk na polski

  1. #31
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    hmm, no i tu pewien nie jestem, ale wydaje mi sie ze trzeba wgrywac ponownie gdyz przy zlym kodowaniu znaki sa juz zamieniane i zmiana kodowania nic nie da

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Bywalec
    Dołączył
    25-12-2005
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    A ja mam takie pytanie:

    Jestem kompletnie nowy w joomla - wogole ten cms to dla mnie nowosc - na probe zainstalowalem JSAS - Joomala Stand Alone Server na komputerze z Winda zeby sprawdzic ogolnie mozliwosci -mam porblem z jezykiem - bo to fajna taka paczka JSAS wszystko super tylko ze po angielsku - ja to przerobic na polski - czyli poczynajac od panelu administratora?
    Prosze o wyrozumialosc - domyslam sie ze nalezy wladowac jakas paczke jezykowa - jest chyba taka opcja w panelu tylko nie wiem jaka paczke i jak to umiescic - Dotychczas sciagnalem cos takeigo: patch_polish1.x_utf-8.zip http://www.joomla.pl/index.php/compo...ileinfo/id,10/ i wg opisu nadpisalem w katalogu tworzonego serwisu tylko ze zmian nie widac

  4. #33
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Niestety, źle się domyślasz. Paczka językowa nie wystarczy. Zanim zaczniesz coś więcej wrzucać, coś na temat Joomli poczytaj, a przynajmniej rzuć okiem.
    Podnieś swoje oczka w górę, kliknij na menu Pomoc, a przejdziesz z krainy niewiedzy do krainy poznania.
    W międzyczasie moze doczekasz się Joomla v. 1.05 Full PL
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #34
    Bywalec
    Dołączył
    25-12-2005
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zwiastun a cos wiecej niz "wcisnij pomoc" jakis link cokolwiek co by tlumaczylo to - woogle nie rozumiem do konca konwencji tej pomocy ciezko sie poalapac mi ale nie znalazlem tam rozwiazania - moze jakas podpowiedz?

  6. #35
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Widzę, że nie rozumiesz.
    1. Ne wystarczy wrzucić jakiegoś pliczka z języczkiem. Myślę, że teraz jasne.
    2. Będzie wkrótce pakiet 1.05 FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL PL. Myslę że widzisz słowo Full i orientujesz, się co znaczy. Jak nie, to wyjasniam - z polskim panelem administratora.
    3. Swoją drogą, ciekaw jestem, co jest niejasnego po wywołaniu na pomoc.joomla.pl z menu pozycji: Dla administratorów. Naprawdę. No, chyba, że szukałeś, jak wstawić język polski do admina. Tego tam, niestety, nie ma
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #36
    Bywalec
    Dołączył
    25-12-2005
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    To inaczej troche zadam pytanie jeszcze -jak takeigo fulla wsadzic do JSAS ??

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •