"Streaming wideo w Joomla"
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: "Streaming wideo w Joomla"

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-01-2008
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny "Streaming wideo w Joomla"

    Witam.
    Szukałem już w google na ten temat, ale nic konkretnego nie znalazłem. Szukam modułu, komponentu lub bota do joomla, który pozwoli na strumieniowe przesyłanie wideo (żeby nie trzeba było czekać na wczytanie całego filmu przed otwarciem, bo to bardzo długo trwa).
    Takie rozwiązanie jest np. na stronie: [http://www.maslow.info.pl/telewizja/index.php]
    (Na tym forum znalazłem 2 tematy o streamingu i oba bez odpowiedzi tlatego zakładam ten post.)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-11-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Takie rozwiązanie to Seyret.

    Pobierz sobie z:

    www.joomlaholic.com

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-01-2008
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny

    Corwin dzięki za odpowiedź. Instalowałem już to ale nie bardzo wiem jak to działa i nie znalazłem żadnych instrukcji do tego. Ja ustawiłem w Seyret jakieś katalogi z filmami, ale jak je umieścić w artykule, potrzebny jest inny dodatek do tego Seyret? Czy ktoś może mi to wytłumaczyć w kilku zdaniach.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-11-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez grand232 Zobacz wiadomość
    Corwin dzięki za odpowiedź. Instalowałem już to ale nie bardzo wiem jak to działa i nie znalazłem żadnych instrukcji do tego. Ja ustawiłem w Seyret jakieś katalogi z filmami, ale jak je umieścić w artykule, potrzebny jest inny dodatek do tego Seyret? Czy ktoś może mi to wytłumaczyć w kilku zdaniach.
    Musisz sobie ze strony joomlaholic ściągnąć bota:

    http://www.joomlaholic.com/index.php...gid=5&Itemid=4

    I dzięki niemu będziesz mógł do swoich artykułów dodać filmy.

    Corwin

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-01-2008
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam.
    Potrzebuje takiego odtwarzacza: http://extensions.joomla.org/extensi...y/7095/details
    ale pod joomla 1.0 a ten jest pod 1.5. Czy ktoś wie gdzie mogę taki znaleźć. Lub podobny odtwarzacz z opcją maksymalizacji obrazu i wyświetlaniem czasu filmu.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-01-2009
    Wpisy
    78
    Punkty
    10

    Domyślny jak youtube

    czy dobrze rozumie że ten dodatek joomlaholic działa jak youtube?
    mam drugie pytanie
    jaki moduł pozwala na wpięcie video np z youtube i wyświetlenie go na mojej stronie? bo obawiam się że tworząc filmy na mojej stronie szybko zabraknie mi miejsca na serwerze - chciałbym aby filmiki nagrywać na youtube gdzie pozostaną one stabilne i nie będzie ryzyka ich skasowania a z drugiej nie ubędzie mi miejsca serwerze

    pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •