Joomla 1.5.1 - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 35 z 35

Temat: Joomla 1.5.1

  1. #31
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez veren Zobacz wiadomość
    w tym tu
    OK. Mam nadzieję iż następnym razem napiszesz w tej samej sprawie tylko jeden wątek a nie będziesz jej dublował w kilku.

    A wracając do tematu. Przed chwilą zainstalowałem u siebie na J! 1.5.1 ten szablon z linku który podałeś w tym drugim wątku. Wszystko przebiegło bez problemu przy wyłączonym trybie Legacy gdyż ten szablon jest stworzony dla Joomla 1.5.x Stąd też moim zdaniem twój problem może leżeć gdzie indziej.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez veren Zobacz wiadomość
    WojT ok masz racje.

    Joomla 1.5.1, Templatka: siteground-j15-19

    Problemjest przy wczytywaniu templatki i jest informacja:
    Warning! - Failed to move file

    Co robiłem:
    1. Plugin Manager/System - Legacy/ opcja włączona -->ktoś pisał na forum i tak zrobiłem.

    Ponownie ten sam błąd

    A robiłem to tak:
    Extensions/Install/Uninstall/

    Kojejny krok:
    Upload Package File/Package File: wybrałem i Upload File & Install

    Proszę o podpowiedz
    Właśnie zainstalowałem sobie bez problemu tą templatkę - wynik www.okoncup.info, ściągnąłem ją ze strony http://www.bestofjoomla.com/componen...etail/id,1165/

    Moja joomla to 1.5.1 (upgrade do 1.5.0) - Legacy mam włączony ale z innego powodu - ta templatka jest przeznaczona dla joomli 1.5.x
    Tak więc moje przypuszczenie nie masz wszystkiego wrzuconego na serwer z joomli (brak jakiegoś pliku), przez to Ci się sypie.

  4. #33
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2007
    Wpisy
    102
    Punkty
    11

    Domyślny

    Aktualizowałem wersje 1.5.0 na 1.5.1 przez ftp nadpisałem pilki teraz mam problem z instalacją czegokolwiek otrzymuję komunikaty

    Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: open_basedir restriction in effect. File(/tmp/phpSsWiVz) is not within the allowed path(s): (/var/www/sites:/var/www/tmp:/var/www/advertisements/) in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 344

    Warning: move_uploaded_file(/tmp/phpSsWiVz) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Operation not permitted in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 344

    Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpSsWiVz' to '/var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/tmp/mod_joomleague_next_match.zip' in /var/www/sites/yoyo.pl/g/a/gaudium/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 344
    oraz
    Warning! - Failed to move file

  5. #34
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    WojT mam pytanie za 100 punktów.
    Wiesz dlaczego nie wyświetla się grafika w przeglądarce Mozilli a w innych tak po prawidłowym zainstalowaniu joomla 1.5.0 lub 1.5.1.
    np. teraz sprawdzam ten link http://www.okoncup.info/ i w przeglądarce Opera jest widoczny tylko tekst, a w IE wogóle tej strony nie widać.

  6. #35
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez veren Zobacz wiadomość
    WojT mam pytanie za 100 punktów.
    Wiesz dlaczego nie wyświetla się grafika w przeglądarce Mozilli a w innych tak po prawidłowym zainstalowaniu joomla 1.5.0 lub 1.5.1.
    np. teraz sprawdzam ten link http://www.okoncup.info/ i w przeglądarce Opera jest widoczny tylko tekst, a w IE wogóle tej strony nie widać.
    Sprawdziłem moją stronę - w każdej przeglądarce otwiera mi się dobrze .
    Co mogę Ci doradzić jeżeli chodzi o FF - pewno masz zainstalowane AdBlock do niego - i to niekiedy powoduje blokowanie pewnych obrazków i najczęściej dotyka to również joomli - klasyczny przykład to chyba blokada obrazka domyślny w PA. Więc posprawdzaj sobie czy czasami nie masz zablokowanych grafik ze strony

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •