Proszę o pomoc!!
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Proszę o pomoc!!

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-02-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Proszę o pomoc!!

    Witam chciałbym zainstalować system Joomla ale nie mam zielonego pojęcia jak sie do tego zabrać, robiłem strony html a tu nic nie kumam. Prosiłbym o szczegółową odpowiedź jaki hosting będzie odpowiedni itd.
    Jeżeli taki temat był a ktoś pamięta link do niego proszę napisać. i czy na jportalu da się zrobić np taką strone:: http://zagubieni24.pl/ jeżeli ktoś chciałby mi udzielić jakiejś porady to z góry dzięki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kazek2105 Zobacz wiadomość
    Witam chciałbym zainstalować system Joomla ale nie mam zielonego pojęcia jak sie do tego zabrać, robiłem strony html a tu nic nie kumam.
    Demo.joomla.pl oraz pomoc.joomla.pl. Poczytaj najpierw te strony a poznasz podstawy co i jak zrobić aby zacząć przygodę z Joomla.
    Cytat Wysłane przez kazek2105 Zobacz wiadomość
    Prosiłbym o szczegółową odpowiedź jaki hosting będzie odpowiedni itd.
    Temat był już na forum. Poszukaj. Ja ze swej strony moge polecić kei.pl. Nie najtańsze na rynku ale bez problemów jeśli chodzi o Joomle.
    Cytat Wysłane przez kazek2105 Zobacz wiadomość
    Jeżeli taki temat był a ktoś pamięta link do niego proszę napisać. i czy na jportalu da się zrobić np taką strone:: http://zagubieni24.pl/ jeżeli ktoś chciałby mi udzielić jakiejś porady to z góry dzięki
    jportal? Chyba pomyliłeś adres tutaj rozmawiamy tylko o Joomla i czasami o Mambo. ;) A co do pytania to na Joomla mozna wykonać taką stronę jak ta kolejna o zagubionych

  4. #3
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 10:37

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •