Gdzie jest zapisana treści artykułów w joomla?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Gdzie jest zapisana treści artykułów w joomla?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-02-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Gdzie jest zapisana treści artykułów w joomla?

    Witam znowu jak już pisałem miałem problemy z joomla i zainstalowałem na nowo ale tą starą wersje z artykułami mam i bazę danych też i teraz kombinuję gdzie by odzyskać te artykuły które były napisane bardzo proszę o informacje to zaoszczędzi dużo czasu.:confused:


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    jeśli masz starą bazę danych, to w niej powinny być zapisane artykuły, które wprowdziłes na tamtej wersji J!
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jeśli ją masz albo jeśli poleciłeś podczas instalacji zarchiwizować istniejące tabele, to:
    1) w pierwszym przypadku zastąp tabelę #__content w nowej bazie, tabelą ze starej
    2. W drugim przypadku - zmień nazwę tabeli #_content na inną albo ją usuń, a następnie zmień nazwę tabeli old_content (czyli pozotawionej kopii, przedrostek może być inny) na #__content, a następnie wydaj polecenie, by wszystkie catid i sectionid zamienić na 1. Dzięki tem zobaczysz wszystkie artykuły w Joomla i poprzenosisz sobie do nowych kategorii i sekcji.

    Nie pytaj, jak zmieniać nazwy tabel czy kopiować tabele, bo to operacje w PHPMyAdminie lub innym programie obsługi bazy danych, opisywane w innych miejscach (także na naszych witrynach).
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-02-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jesteście wspaniali tak jak i Joomla, wybrałem trzeci wariant skopiowałem tylko kody html z tabel i mam te artykuły co potrzebowałem, wielkie dzieki.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •