Szkoła - komponent BasicSchool v.2.0 - Strona 4
Strona 4 z 55 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Wyniki 31 do 40 z 548

Temat: Szkoła - komponent BasicSchool v.2.0

  1. #31
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kilka razy ( chyba z 3 razy) , czyli rozumiem że mam próbować więcej i częściej aż sie uda ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Bywalec
    Dołączył
    10-09-2007
    Wpisy
    112
    Punkty
    23

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jarek28 Zobacz wiadomość
    Mam pytanie a raczej problem , nie moge zainstalować komponentu na darmowym serwerze OVH , na płatnym na OVH wchodzi bez problemu , co może być przyczyną ? dostaje taki komunikat :
    Wczytaj component - Niepowodzenie
    Nie można utworzyć katalogu"/home/r/o/d/rodzicekotlin/www/components/com_basicschool/"
    [ Dalej... ]
    Przetestowałem instalację na swoim darmowym koncie 60free.ovh i komponent zainstalował się bez problemów.
    Sprawdź czy przypadkiem nie masz już utworzonych katalogów dla tego komponentu, jeżeli tak to usuń je i jeszcze raz spróbuj zainstalować komponent.

  4. #33
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie mam utworzonych katalogów pomimo kolejnych prób instalacji na serwerze. i nic . Na płatnych wchodzi bez problemu

  5. #34
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-09-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Zauważyłem błąd w obliczeniach frekwencji. Na zakładce statystyka: Uspr. (Liczba godzin usprawiedliwionych). W rzeczywistości jest to liczba godzin nieobecnych w sumie.
    Godziny usprawiedliwione są potrzebne i wygodne, taki układ jest w dzienniku analogowym więc jeśli to możliwe to proszę o poprawę.

  6. #35
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-09-2006
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jfront Zobacz wiadomość
    Witam
    Zauważyłem błąd w obliczeniach frekwencji. Na zakładce statystyka: Uspr. (Liczba godzin usprawiedliwionych). W rzeczywistości jest to liczba godzin nieobecnych w sumie.
    Godziny usprawiedliwione są potrzebne i wygodne, taki układ jest w dzienniku analogowym więc jeśli to możliwe to proszę o poprawę.
    i ja potwierdzam ten błąd... podobnie jest z sumowaniem dni nauki w zestawieniu miesięcznym. Np. zaniżył o dwa dni tę wielkość we wrześniu...
    Ostanio edytowane przez waldemdy : 10-03-2008 06:51

  7. #36
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-09-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez waldemdy Zobacz wiadomość
    i ja potwierdzam ten błąd... podobnie jest z sumowaniem dni nauki w zestawieniu miesięcznym. Np. zaniżył o dwa dni tę wielkość we wrześniu...
    Jeżeli o to chodzi tu u mnie sie stwierdziłem "zakłóceń" dni nauki są wyliczane poprawnie, trzeba tylko pamiętać i sprawdzić czy na każdym dniu jest zapisana frekwencja - to jest ważne.
    pozdrawiam

  8. #37
    Bywalec
    Dołączył
    10-09-2007
    Wpisy
    112
    Punkty
    23

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jfront Zobacz wiadomość
    Witam
    Zauważyłem błąd w obliczeniach frekwencji. Na zakładce statystyka: Uspr. (Liczba godzin usprawiedliwionych). W rzeczywistości jest to liczba godzin nieobecnych w sumie.
    Faktycznie - błąd w skrypcie :o. Załączam poprawkę.
    Natomiast co dni lekcyjnych to u mnie wyliczenia są poprawne. Jednak bardzo ważne jest aby zapisać frekwencję za każdy dzień - nawet jeżeli wszyscy uczniowie byli obecni.
    Załączone pliki Załączone pliki

  9. #38
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-09-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez R&R Zobacz wiadomość
    Faktycznie - błąd w skrypcie :o. Załączam poprawkę.
    Natomiast co dni lekcyjnych to u mnie wyliczenia są poprawne. Jednak bardzo ważne jest aby zapisać frekwencję za każdy dzień - nawet jeżeli wszyscy uczniowie byli obecni.
    Dziękuję pięknie :-), teraz jest już dobrze. Super komponent !!!

  10. #39
    Bywalec iros awatar
    Dołączył
    17-11-2007
    Wpisy
    116
    Punkty
    12

    Domyślny

    Tak na marginesie .
    Od momentu ukazania się wersji 2.0 były już co najmniej dwie poprawki, więc może czas pomyśleć aby nadać jej nowy numer?
    v. 2.1? ;)

  11. #40
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Wprowadzanie nauczycieli

    Przestudiowałem pomoc oraz cały wątek na forum. Mam pytanie jak dopisać większą liczbę nauczycieli. Gdyż w konfiguracji zakładka nauczyciele , wyświetla się lista wszystkich użytkowników zarejestrowanych i z nich mogę wybrać tylko jedną osobę , która wyświela się w dostępie. Nie bardzo rozumiem jak mam w takim przypadku mam dopisać kolejnych nauczycieli.( storzyć grupę)

Strona 4 z 55 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •