Szkoła - komponent BasicSchool v.2.0 - Strona 43
Strona 43 z 55 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Wyniki 421 do 430 z 548

Temat: Szkoła - komponent BasicSchool v.2.0

  1. #421
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2010
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny Sugestia do nowszej wersji

    Witam. Zainstalowałem BS wersji 2.5 na JOOMLA 1.5. Komponent jest jednym słowem idealny do tego co trzeba w mojej szkole SZACUN dla R&R
    Moja sugestia do kolejnej wersji jest następująca:
    Nauczyciel wpisujący oceny z przedmiotu może wpisać skrótem 3literowym za co ocenę uczeń otrzymał (wiadomo np: spr, odp, akt.... itd) NIESTETY po zalogowaniu się rodzica na konto własnego dziecka nie widać tego 3 literowego skrótu za co ta ocena jest.
    Czy jest to możliwe do zrobienia żeby ten 3 literowy skrót był widoczny po najechaniu na ocenę kursorem lub pojawiał się w tabeli nad oceną dla każdego przedmiotu.
    Poczytałem posty nie spotkałem się z tym wątkiem, jeśli się mylę proszę o linka.
    Ostanio edytowane przez bizkid : 05-11-2010 15:43

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #422
    Debiutant
    Dołączył
    12-07-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z logowaniem uczniów

    Witam, proszę o pomoc. Mam BS 2.5 2 joomli 1.5. Kiedy loguje się jeden uczeń, a po nim drugi, mimo wylogowania pierwszego z nich, drugi widzi kartę poprzedniego. Gdzie tu błąd i jak to naprawić?

  4. #423
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-04-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    było o tym kilka stron wcześniej, trzeba wyłączyć zapamiętywanie

  5. #424
    Debiutant
    Dołączył
    12-07-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Już rozwiązałem

    Tak, udało mi się dojść do tego, dzięki wielki forumowiczom. (Dla następnych, wyłączenie dodatku cache)

  6. #425
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2010
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jpepe1 Zobacz wiadomość
    Tak, udało mi się dojść do tego, dzięki wielki forumowiczom. (Dla następnych, wyłączenie dodatku cache)
    gdzie trzeba wyłączyć ten dodatek cache ? / zapamiętywanie ?

  7. #426
    Debiutant
    Dołączył
    07-08-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy ktoś może miał taki problem, że po zalogowaniu rodzica nie widać ocen? Ja wiem, że tam są tylko kolor czcionki zlewa się z tłem. Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź jak rozwiązać ten problem.

  8. #427
    Debiutant
    Dołączył
    12-07-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bizkid Zobacz wiadomość
    gdzie trzeba wyłączyć ten dodatek cache ? / zapamiętywanie ?
    W panelu admina > Rozszerzenia >Dodatki>System-Cache musisz wyłączyć i po problemie

  9. #428
    Debiutant
    Dołączył
    27-11-2009
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam!
    Przejrzałem forum i nie zanalzłem tych kwestii, więc pzowlę sobie je poruszyć:
    1. Oceny oznaczone przy wpisywaniu jako czerwone na wydruku dla rodziców są czarne. Jak to można zmienić (chodzi o to by wybrany kolor przenosił do wydruku)
    2. Nauczyciele z mojej szkoły byliby zainteresowani funkcją drukowania zestawienia ocen w klasach, gdzie uczą (na razie rozwiązaniem jest druk zrzutu ekranu :-) )

    dziekuję za komponent i pozdrawiam

  10. #429
    Debiutant
    Dołączył
    17-09-2010
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Super komponent!
    Chciałem się tylko dowiedzieć czy jest możliwość ustawienia drukowania kartek dla uczniów bez frekwencji.
    Pozdrawiam

  11. #430
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2010
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Problem, prosze o pomoc.
    Podczas wpisywania ocen w kolumnach, nie da sie nadać koloru kolumnie i nie da sie zapisać ocen. Wyskakuje błąd:

    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ORDER BY st.number ASC, st.id ASC' at line 1 SQL=SELECT st.id, mrk.id AS mrkid, mrk.mark1 AS mark, ELT(mrk.endmark1, 'niedostateczny', 'dopuszczający', 'dostateczny', 'dobry', 'bardzo dobry', 'celujący', 'N/K') AS endmark, p.id AS markparamid, p.bcolor1 AS bcolor, p.markweight1 AS markweight, p.markshortdescr1 AS markshortdescr, p.markdescript1 AS markdescript FROM jos_bschoolstudent AS st LEFT JOIN jos_bschoolmark AS mrk ON st.id = mrk.studentid AND mrk.lesson = 24 LEFT JOIN jos_bschoolmarkparam AS p ON p.classid=4 AND p.lessonid=24 WHERE st.id = ORDER BY st.number ASC, st.id ASC

    Bardzo proszę o pomoc. Tylko u jednego nauczyciela w jednym przedmiocie tak się dzieje. Jak to ugryźć ??

Strona 43 z 55 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •