Fabrik 1.0.4
Wyniki 1 do 10 z 18

Temat: Fabrik 1.0.4

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez WojT Zobacz wiadomość
    Nie zawsze - ostatnio mam problem taki z gżegżółką że niby poprawnie wrzuca na utf-8 - ale jak się otworzy plik to zamiast polskich znaków daje ?
    Dokladnie identyczna historia, i to we wszystkich edytorach jakie mam nie tylko gzegzolka.

    Wiec gzegzolka nie pomogla moze jakies inne propozycje, bo zglupialem totalnie juz.

    edit:
    moze kwestia windozy, uklad klawiatury(polski programisty - polski 214) no i sa tam jakies opcje dotyczace kodowania unicode, wybralem tam polski. Moze ktos zweryfikowac jakie ma ustawienia jezykowe w windzie. Ja wylaczylem jeszcze dodatkowo zaawansowane uslugi tekstowe teraz zobaczymy czy to cos zmieni (z uruchomienia zniknal mi plik ctfmon.exe).

    edit2:
    Wlasnie musialem wywalic jeden z najlepszych edytorow jaki mialem, bo po tym wszystkim zaczal pokazywac dziwnie polskie znaki w utf, ale nawet w tym z pliku polish.php, co poskutkowalo tym, ze juz nawet po wklejeniu nie dziala. Przyznam, ze zaczynam miec dosc kombinowania. Czy komus udaje sie wlasciwie zapisywac UTf-8 jesli tak to moze jakies info ???
    Ostanio edytowane przez mard : 13-02-2008 01:09
    ------------------------------
    Joomla! to system nie tylko zamiennik

  2. #2

    Domyślny

    Paczka botow UTF-8

    Maly podstep musialem zapodac, ale dziala.
    Jednak bede naprawde wdzieczny jesli ktos wyjasni mi dokladnie jak pisac w UTF-8, bo z kodowaniem problemu nie mam. Ktos robi ten plik polish.php z katalogu leanguage wiec i pewnie wie jak rozwiazac moj problem.

    W kazdym badz razie boty pod utf-8 dzialaja.
    Załączone pliki Załączone pliki
    ------------------------------
    Joomla! to system nie tylko zamiennik

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •