Fabrik 1.0.4 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 18 z 18

Temat: Fabrik 1.0.4

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1

    Domyślny

    no zesz szlak, by trawil najjasniejszy, pomoc mi potrzebna bo zaraz mnie cos trawi.

    Mam edytory, ktore wlasciwie zapisuja utf jednak zadnym z nich nie moge stworzyc pliku tak, aby byl widoczny wlasciwie przez przegladarke. Sadze, ze chodzi tutaj o fizyczne literki wpisywane podczas edytowania pliku, ale sam juz nie wiem. Walcze z tym juz calutki dzien i nic madrego nie wymyslilem. Przetestowalem z 20 roznych edytorow polecanych do takich zabiego, jednak kazdy z nich wlasciwie zapisuje, ale nie zmienia faktycznie literek.

    Ktos moze podsunac jakies rozwiazanie ??

    edit:
    dodam, ze gdy wkleje fragment tekstu z pliku polish.php z joomli to ten wragment wyswietlany jest wlasciwie, czyli jakby to potwierdzalo, ze moze mam zly uklad klawiatury, albo zle czcionki podczas pisania, sam juz nie wiem, zaczynam metlik miec w glowi.
    Ostanio edytowane przez mard : 12-02-2008 20:42
    ------------------------------
    Joomla! to system nie tylko zamiennik

  2. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    a ja mam prośbę nie lepiej kodować od razu w utf-8 - rozwiązało by to wiele problemów a tak każdy osobno musi sobie przekodować.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •