Problem z joomla 1.0.13
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Problem z joomla 1.0.13

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-07-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Problem z joomla 1.0.13

    Witam chciałbym zapytać dlaczego w joomla 1.0.13 kiedy w globalnych ustawianiach zaznaczę opcje aby strona nie byłą wyświetlana jako że w danym momencie trwają prace administracyjne, to kiedy ktoś wchodzi na stronę widzi ją całą ze wszystkim i u góry jest napis ze strona jest niedostępna itd.
    A chciałbym tylko aby ona w danym momencie nie wyświetlała sie. Tylko to info jak we wcześniejszych wersjach było wyświetlane tak i tu było... ktoś wie dlaczego tak jest?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Trezi Zobacz wiadomość
    Witam chciałbym zapytać dlaczego w joomla 1.0.13 kiedy w globalnych ustawianiach zaznaczę opcje aby strona nie byłą wyświetlana jako że w danym momencie trwają prace administracyjne, to kiedy ktoś wchodzi na stronę widzi ją całą ze wszystkim i u góry jest napis ze strona jest niedostępna itd.
    A chciałbym tylko aby ona w danym momencie nie wyświetlała sie. Tylko to info jak we wcześniejszych wersjach było wyświetlane tak i tu było... ktoś wie dlaczego tak jest?
    Podaj link do strony i ustaw ją aby była nieaktywna.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-07-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Oto link http://www.marka.yoyo.pl
    Nie wiem dlaczego tak jest... mi sie wydaje że powinno być małe okienko na białym tle tak jak zawsze a nie tak jak tutaj i strona działa a powinna na ten czas być zablokowana...

    Ooo teraz np. jest ok ale wiecej razy jest tak jab być nie powinno od czego może to zależeć??
    Ostanio edytowane przez Trezi : 12-02-2008 19:17

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Trezi Zobacz wiadomość
    od czego może to zależeć??
    Mi sama nazwa yoyo mówi za siebie. Poczytaj sobie o innych problemach z Joomlą na jojo jakie są zgłaszane na tym forum a także na innych stronach w sieci.

    Zrób też screena tego niepoprawnego komunikatu.

    Acha i o 19.24 wszystko było ok. tzn. strona offline i prawidłowy komunikat.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-07-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Teraz już jest ok a screen zorbie jak tylko będzie znów coś nie teges... I dzięki za info a wiesz coś o comminity buldier czy nie bardzo?

  7. #6
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Acha i o 19.24 wszystko było ok. tzn. strona offline i prawidłowy komunikat.
    po 10 minutach bez zmian, u mnie też jest ok, zarówno IE jak FF ;) więc może tak narawdę tylko u Ciebie źle chodzi ;)
    _____
    edit:
    oj spóźniłem sie
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-07-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    teraz cacy chodzi ale mailem te problemy i na IE jak i Firefox jest juz ok, ale błędy były już nie ma na szczęście a o CM coś wiesz??

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    w grę wchodziło coś takiego jak cache przeglądarki - dopóki nie odświeżyło sobie strony to ty widziałeś ją jako otwarty portal. Jak cache się odświeżyło to nagle u ciebie pojawił się długo oczekiwany efekt

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •