15.02.2008 Zmiana Kolorów - proszę o pomoc...
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: 15.02.2008 Zmiana Kolorów - proszę o pomoc...

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-07-2007
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny 15.02.2008 Zmiana Kolorów - proszę o pomoc...

    Witam. Potrzebuję pomocy ze zmianą kolorystyki. Generalnie na stronie zmieniłem już wszystkie elementy tak jak chciałem ale nie mogę poradzić sobie ze zmianą kolorystki 3 elementów. Z góry dziękuje za każdą pomoc.
    Problem pokazany w załącznikach. Pozdrawiam


    Inny opis. kolory które chce zmienić są koloru tła więc na pierwszy rzut oka są niewidoczne ale po zaznaczeniu myszką one są i chciałbym aby były widoczne.
    Attached Images Attached Images

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez raper_21 Zobacz wiadomość
    Witam. Potrzebuję pomocy ze zmianą kolorystyki. Generalnie na stronie zmieniłem już wszystkie elementy tak jak chciałem ale nie mogę poradzić sobie ze zmianą kolorystki 3 elementów. Z góry dziękuje za każdą pomoc.
    Na tej stronie znajdziesz kilka informacji które elementy plików CSS są odpowiedzialne za formatowanie poszczególnych elementów Twojego szablonu. Poczytaj i odszukaj dane elementy u siebie i dokonaj potrzebnych Ci zmian.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-07-2007
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny

    wiem zanim napisałem posta czytałem wiele innych. znalazłem ten link ktory dałeś ale może wiesz jakie klasy odpowiadają za te elementy bo kombinuje i kombinuje. ale dzięki za tamtego linka i pomoc. generalnie chodzi mi najbardziej o kolor napisu menu lewego "main menu" ale chyba znalazłem.
    Ostanio edytowane przez raper_21 : 15-02-2008 19:50

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-07-2007
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny nie udało się

    przepraszam za kolejne tego typu posty ale naprawdę nie potrafię sobie z tym poradzić i liczę na Was. Potrzebuję zmienić kolor dwóch elementów na stronie ale nie wiem które klasy za to odpowiadają przejechałem już cały szablon pododawałem nawet klasy które mogły by być za to odpowiedzialne ale nic się nie zmienia w tych elementach. Nie wiem jakie klasy za to odpowiadają.
    Attached Images Attached Images

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez raper_21 Zobacz wiadomość
    przepraszam za kolejne tego typu posty ale naprawdę nie potrafię sobie z tym poradzić i liczę na Was. Potrzebuję zmienić kolor dwóch elementów na stronie ale nie wiem które klasy za to odpowiadają przejechałem już cały szablon pododawałem nawet klasy które mogły by być za to odpowiedzialne ale nic się nie zmienia w tych elementach. Nie wiem jakie klasy za to odpowiadają.
    Stosownego linka podałem w swoim poście powyżej. A jak nie wiesz jakie klasy odpowiadają za wygląd poszczególnych elementów to po prostu w przeglądarce daj sobie podgląd źródła Twojej witryny odszukaj interesujący Cię element zobacz jaka klasa za niego odpowiada (jej nazwa) potem otwórz plik CSS i dokonaj stosowanych zmian wedle swoich potrzeb. ;)

    To naprawdę jest proste i łątwe do wykonania. Zrobisz sam to będziesz mógł wszystkim powiedzieć ile to juz potrafisz w Joomla. ;) A satysfakcja jest gwarantowana.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-07-2007
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny podziękowania

    vbmenu_register("postmenu_63544", true);dzięki INKOS faktycznie jesteś podporą forum. miałeś rację to proste ale taki błąd popełniłem ze wcześniej nie pomyślałem żeby włączać kod i zobaczyć jak się klasy nazywają. dzięki wielkie jeszcze raz

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •