Rolnictwo i krzaczki? - Strona 2
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 51

Temat: Rolnictwo i krzaczki?

  1. #11
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez klausania Zobacz wiadomość
    Trudno, chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać na jeszcze inną opinię :| Hmmmm..... A co do hostingu.... http://www.8p.pl/serwery.php Ten by mógł być?
    Nie korzystałem z tej konkretnej oferty ale mogę tylko przypomnieć iż kilka dni temu na forum była dyskusja na temat jaki serwer dla Joomla. Odszukaj ten wątek - jest tam kilka cennych uwag. Jeśli chcesz mieć dobry hosting dla Joomla to trzymaj się zasady "co tanie to drogie" czyli nie szukaj ofert za które za rok możesz zapłacić sms-em za 9zł ;) ale wybierz coś droższego (nawet znacznie) a unikniesz wielu problemów z instalacją obsługą a także będziesz mogła liczyć na fachową pomoc administratorów.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Szukam jakiegoś innego hostingu, może coś się znajdzie...

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    .
    Wpisy
    114
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Nie korzystałem z tej konkretnej oferty ale mogę tylko przypomnieć iż kilka dni temu na forum była dyskusja na temat jaki serwer dla Joomla. Odszukaj ten wątek - jest tam kilka cennych uwag. Jeśli chcesz mieć dobry hosting dla Joomla to trzymaj się zasady "co tanie to drogie" czyli nie szukaj ofert za które za rok możesz zapłacić sms-em za 9zł ;) ale wybierz coś droższego (nawet znacznie) a unikniesz wielu problemów z instalacją obsługą a także będziesz mogła liczyć na fachową pomoc administratorów.
    Nie do końca, można nadziać się i na takie firmy, które każą sobie słono płacić, a wyzyskują klientów - myślę, że dobrym sposobem jest wypytywanie ludzi - znajdziesz kogoś, kto korzysta z usług jakiejś firmy to wypytaj go co i jak. jakie wrażenia, czy obsługa jest fachowa, czy serwer działa szybko, czy się nie 'muli' etc. no i oczywiście czy Joomla chodzi jak trzeba.

  5. #14
    klausania
    Gość

    Domyślny

    A co o tym myślicie? http://www.hekko.pl/oferta.html Na pierwszy rzut oka wygląda nieźle...

    Albo ten? http://www.szybki-serwer.pl/index.php?page=plans&plan=5
    Ostanio edytowane przez klausania : 17-02-2008 13:44 Powód: Jeszcze 1 adres

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    .
    Wpisy
    114
    Punkty
    11

    Domyślny

    Mają okres testowy 14 dni, możesz wypróbować, ale parametry wyglądają przyzwoicie. Pamiętaj, że jeśli chcesz wypróbować okres testowy to czytaj umowę, żebyś się nie wkopała, że po tym okresie nie można już zrezygnować...

    Ten drugi wygląda mniej ciekawie, nie wiem, ale nie widzę u nich szczegółowych informacji na stronie.
    Ostanio edytowane przez llukasz : 17-02-2008 13:47

  7. #16
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Hosting chcemy mieć płatny a żeby nie było reklam. Strona działa stosunkowo od niedawna (tylko 2 miesiące niecałe) no i nie wiem czy na tyle się rozwinie żeby narazie inwestować w serwer np. na nazwa.pl za 300 zl/rok Zależy mi też na tym aby nie było zbyt wielu problemów. I nic więcej... A wracając do templatki.... Ktoś wie co zrobić z tym rozsuwanym menu?

  8. #17
    Bywalec
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    .
    Wpisy
    114
    Punkty
    11

    Domyślny

    Klausania, a powiedz mi ile obecnie zajmuje Twoja strona?

    Bo ja osobiście doradzam Ci spróbować darmowy - tak jak pisałem np. ynd.pl - a jak nie wypali to zawsze możesz wykupić... to nie problem - ale wydaje mi się, że lepiej spróbować najpierw darmowy, przynajmniej póki taki wystarczy, bo po co sie na zapas pakować w koszta.

  9. #18
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez llukasz Zobacz wiadomość
    Nie do końca, można nadziać się i na takie firmy, które każą sobie słono płacić, a wyzyskują klientów - myślę, że dobrym sposobem jest wypytywanie ludzi
    Llukasz zgadzam się z Tobą. Rzeczywiście nie zawsze co drogie to znaczy dobre. ;) Ale z własnego doświadczenia wiem iż wszelkiego rodzaju "firemki" które oferują hosting za sms-a nie są dobrym rozwiązaniem na stronę która ma być czymś więcej niż: "to jestem ja to mój pies a to moja bryka".

    Opinia dotychczasowych użytkowników jest niezwykle cenna - i warto zawsze przed wyborem skorzystać z takiej okazji - o ile ta firma z której usług chcesz skorzystać nie ma jakiegoś atrakcyjnego programu partnerskiego. Ale to już inna kwestia.

    Najlepiej zawsze korzystać z okresu testowego. Teraz powoli standardem staje się okres 14 dni. Warto wybrać kilku dostawców i potestować solidnie ich usługi. Jeśli któryś spełni oczekiwania - można u niego kupić miejsce na swoją stronę.

  10. #19
    klausania
    Gość

    Domyślny

    No i tak jest jak myślałam..... Tylko należy zmienić kodowanie templatki, a menu sie nie chce wczytywać bo to wina modułu, spróbuję wgrać jakiś inny moduł, gdy tylko przestałam publikować moduł_fynmenu templatka wróciła do normy

  11. #20
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Strona zajmuje narzazie jakieś 40 mb a baza ok 20mb. No ale chcę myśleć przyszłościowo W galerii zdjęć powinny sie pojawić nowe fotki ect. Ja myślę że w sumie nawet 500 mb by starczyło, tylko współautor stronki ma co do tego wątpliwości ;)

    A ten wygląda w miarę dobrze, co o nim myślicie? (trochę podejrzana ta jego cena jest ;P) http://cyberdusk.pl/plany/micro.php
    Ostanio edytowane przez klausania : 17-02-2008 14:05 Powód: "dopiska"

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •