Kolejne pytania o SOBI2
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Kolejne pytania o SOBI2

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-01-2008
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny Kolejne pytania o SOBI2

    Podczas ciągłej modyfikacji komponentu sobi2 ( posiadam wersję RC 2.8.4 ) pojawia się coraz więcej pytań, których sam nie jestem w stanie rozwiązać a na forum znaleźć nie mogę. Mianowicie:

    1.Jak wygląda sprawa w nowym sobi z tłumaczeniami - chodzi mi o o to, że modyfikowanie pliku "polish" nie daje już efektów w niektórych miejscach ( w wyszukiwarce firm nie mogę zmienić standardowego tekstu "szukaj..." mimo jego edycji w pliku)

    2.Czy jest możliwość takiej modyfikacji pliku sobi2.html.php aby w wyszukiwarce nie było napisane 2x SZUKAJ ( raz po lewej, potem okienko wyszukiwania i jeszcze raz na buttonie), po zmianie tekstu wyświetlanego ( w pliku polish) na buttonie i po lewej jest ten sam napis ( wg mnie trochę to nieergonomiczne)

    3.Czy istnieje możliwość aby button "szukaj" przenieść na sam koniec wyboru ( tzn po wybierz kategorię i wybierz miasto).

    Pozdrawiam
    bloody
    www.abfirm.pl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bloody Zobacz wiadomość
    Podczas ciągłej modyfikacji komponentu sobi2 ( posiadam wersję RC 2.8.4 ) pojawia się coraz więcej pytań, których sam nie jestem w stanie rozwiązać a na forum znaleźć nie mogę.
    W pierwszej kolejności proponuję Ci odwiedziny oficjalnego forum tego komponentu oraz jego witryny. Powinno to rozwiązac niektóre z Twoich problemów. Niestety materiały są w języku angielskim.

  4. #3
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Z doświadczenia wiem że 99,9999 % ludzi modyfikujących kod SOBI2, Joomla, czy jakiekolwiek innego programu wcale nie muszą tego robić.

    Poza tym modyfikacja pliku sobi2.html.php zupełnie nie ma sensu bo w niej się ta funkcja nie znajduje. Wszystkie funkcje są w pliku axsearch.class.php jeśli korzystasz z wyszukiwarki zaawansowanej (zalecane ponieważ starsza metoda nie jest już wspierana)

    Zobacz w pliku językowym:
    etykietka przed polem inputbox - _SOBI2_SEARCH_FOR
    -||- wewnątrz pola - _SOBI2_SEARCH_INPUTBOX
    -||- na przycisku wyszukiwania - _SOBI2_SEARCH_H

    Jeśli zaczniesz modyfikować sam kod funkcji to gwarantuje że prędzej czy później przestanie on funkcjonować.

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 14:44

  6. #5
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Niestety nie mogę Ci pomóc
    Przykro mi

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    ok, dzięki.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-09-2009
    Wpisy
    46
    Punkty
    12

    Domyślny

    pytanko jak usunąc lub wyłączyć dział wybierz katagorie podczas dodawania wpisów??
    ciezkie pytanie bo nie ma tego w standartowych opcjach jest tylko ograniczenie kategorii

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •