system bazodanowy - sklep/katalog
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: system bazodanowy - sklep/katalog

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-02-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny system bazodanowy - sklep/katalog

    Poszukuję komponentu do joomli czegoś w stylu sklepu/katalogu ale z możliwością wstępnej rezerwacji, to znaczy że klient nie musi od razu kupować/pożyczać a może zarezerwować sobie miejsce... coś jak bilety w kinie z ustalonej liczby artykułów i oczywiście żeby wyświetlało ile jeszcze danego artykułu zostało.

    wiem że to dosyć sprecyzowane wymagania ale może być coś podobnego, do ewentualnej "przeróbki".




    Myślę nad dodatkiem do strony harcerskiej i gdy robimy biwaki to warto wiedzieć ile jest chętnych a rezerwacja miejsc przez internet jest dużo łatwiejsza bo można od razu wszystkie dane użytkowników wprowadzić itd. a przy okazji do schroniska na 200os nie przyjedzie 240 ludzi i nie będzie problemu






    edit:

    kurcze doszedłem do wniosku po napisaniu tego posta że widziałem skrypty na extension.joomla do zarządzania wydarzeniami itd i mają prawie wszystko czego potrzebuję
    Ostanio edytowane przez szpetny : 18-02-2008 01:21

  2. #2
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Wydaje mi się że powinno coś takiego dać się zrealizować przy pomocy VirtueMart
    Na upartego jeśli potrafisz programować także z SOBI2 i własnym pluginem do niego.
    Ale wydaje mi się że z VirtueMart byłoby prościej.

    Pozdrawiam,
    Neo

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •