Komentarze w J! 1.5? - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 23

Temat: Komentarze w J! 1.5?

  1. #11
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez s1ntex Zobacz wiadomość
    EDIT: Tak samo mam w PA:
    Ten wygląd panelu administracyjnego to efekt braku polskich plików językowych a to co Ci się wyświetla to po prostu definicje jakie powinny zostać zastąpione przez odpowiedniki z plików językowych.

    Skoro jest juz Was dwóch jako użytkowników tego komponentu to może wspólnymi siłami spolonizujecie ten ciekawy dodatek. Wystarczy tylko rozpakowac u siebie paczki z komponentem i przetłumaczyć stosowne pliki językowe (jeden w pluginie drugi w komponencie) a także pliki .xml. Wtedy wszystko będzie ładne i schludne. ;)

    Mogę pomóc jeśli będziecie mieli problem ze stworzeniem poprawnej polskiej paczki z tym komponentem. Jeśli tak to proszę o umieszczenie w tym wątku przetłumaczone wersje plików językowych.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    08-08-2006
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez foruser Zobacz wiadomość
    A jakie są schludne?
    COMMENTS - Komentarze. Lepiej wygląda.

    inkos - Mi w sumie nie przeszkadza wygląd w PA, tylko chciałbym zmienić to COMMENTS. ;)

  4. #13

    Domyślny tłumaczenie na polski

    przetłumaczył już ktoś "yvComment" ?

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Przepraszam. Chce sobie przetlumaczyc ten component i plugin. Zamienilem tylko kilka rzeczy takich jak Add comment itd ,zeby sprawdzic czy to sie zmieni. I nic. W ogole nie widze zadnych zmian. Ktore pliki mam edytowac czy w ktore miejsce mam je w grac. www.taniectowarzyski.net Działa poprawnie???

  6. #15

    Domyślny

    obrazki captha (zapomniałem jak się to poprawnie pisze) nie wyświetlają ci się a bez tego żaden anonim tam komentarza nie napisze więc masz do wyboru albo zainstalować odpowiednie obrazki captha albo wyłaczyć je w ustawieniach yvComment - czego nie polecam, bo te obrazki to zabezpieczenie przed spamującymi robotami

  7. #16
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    To jak je mam zainstalowac? Przeciez powinny byc odrazu w kompnencie nie??

    I co z tym językiem?


    OK CAPTCHA juz jest...

    Teraz jezyk!!
    Ostanio edytowane przez s87 : 23-05-2008 21:40

  8. #17
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Ok dałem rade ;)

  9. #18
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Wszystko wczoraj bylo ok ,ale dzis w niektorych artykulach w DZIALE ARTYKULY nie ma pokazywania autora. A jest właczone to w poszczegolnych artykulach i globalnie rowniez.

    Przez co artykuly sa przesuniete.

    http://taniectowarzyski.net/index.ph...d=37&Itemid=55

  10. #19

    Domyślny hmm

    musisz przejrzeć ustawienia - napis "komentarze" - może być różnie wyświetlany, na stronie głównej i pod artykułem, albo w artykule. Same komentarze też. Posprawdzaj sobie w ustawieniach i zdecyduj co lepiej wygląda. Zmieniaj ustwaienia i patrz jak na to reaguje strona - innego wyjścia nie ma

    z tego co widzę to wyświetla się poprawnie, jedynie na startowej odnośnik komentarze(1) zamiast odsyłać do artykułu z komentarzami odsyła do samego komentarza - też do ustawienia w USTAWIENIACH!
    Ostanio edytowane przez klotho : 24-05-2008 14:42

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Ale wczoraj bylo dobrze. Opisalem ten problem w dziale z szablonami itd. Pomocy!!!!

    Probowalem pozmieniac wszystkie opcje i w zasadzie nie przynioslo to skutków. Bylo dobrze jak wyłączyłem plugin...
    Ostanio edytowane przez s87 : 24-05-2008 14:52

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •