szukam templatki na mój layout
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: szukam templatki na mój layout

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    18-02-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny szukam templatki na mój layout

    Witam

    stworzyłem w photoshopie layouta: http://www.digart.pl/zoom/1546178/KOAD_-_reaktywacja_;_).html
    i chcialbym go wykorzystac w cms joomla

    Tak wiec moje pytanie brzmi: Czy istnieje templatka, pod którą dało by się podstawić mój layout, a działanie było by takie jak jest pokazane w projekcie? (co i gdzie)

    Jeśli nie, to czy wmiarę podobną da się w panelu admina dostosować do tego projektu?

    Jeśli zaś nie, to czy da sie to w miare prosto przerobic w jakiś inny sposób?

    Mam też pytanie, czy w joomla da sie zrobić wszystko, a konkretnie chodzi mi o to, żeby jako profil, każdy użytkownik miał swoje "portfolio", czyli coś takiego jak tutaj: http://www.cardesignnews.com/site/de...lay/item37533/
    z tym że miałby też swoją galerię, do której link znajdowałby się tym właśnie portfolio...

    Wiem że może stawiam za duże wymagania ale zanim zlece to jakiemuś webmasterowi, wolę się upewnić że mogę to mnieć za darmo.

    Pozdrawiam ; )

  2. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez cardesign Zobacz wiadomość
    chcialbym go wykorzystac w cms joomla
    Lay nadaje się do przystosowania dla Joomla.

    Cytat Wysłane przez cardesign Zobacz wiadomość
    Tak wiec moje pytanie brzmi: Czy istnieje templatka, pod którą dało by się podstawić mój layout, a działanie było by takie jak jest pokazane w projekcie? (co i gdzie)
    Identycznej raczej nie znajdziesz więc zastanów się czy opłaca się taka przeróbka bo pracy będzie tyle camo co z nową więc... - patrz niżej.
    Cytat Wysłane przez cardesign Zobacz wiadomość
    Jeśli zaś nie, to czy da sie to w miare prosto przerobic w jakiś inny sposób?
    Da się z tego zrobić szablon. Wystarczy trochę więdzy na temat szablonów Joomla i obowiązujących przy ich budowie zasad. Do tego podstawy CSS, XML, XHtml, php trochę czasu i zrobione.
    Cytat Wysłane przez cardesign Zobacz wiadomość
    czy w joomla da sie zrobić wszystko,
    W Joomla można zrobić wszystko... pytanie co ty rozumiesz pod pojęciem wszystko. ;)

    Cytat Wysłane przez cardesign Zobacz wiadomość
    każdy użytkownik miał swoje "portfolio", czyli coś takiego jak tutaj:
    Do zrobienia. Jakiś czas temu był wątek o takiej problematyce. Odszukaj.
    Cytat Wysłane przez cardesign Zobacz wiadomość
    wolę się upewnić że mogę to mnieć za darmo.
    Za darmo możesz uzyskać wiedzę na temat budowy szablonów z pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl i spróbować samemu pociąć i dostosować tego laya do strony na Joomla. Zrobisz samemu - wielka satysfakcja ale i parę groszy w kieszeni zostanie. ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •