Zły rozmiar animacji flash
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Zły rozmiar animacji flash

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-01-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny Zły rozmiar animacji flash

    Męczę się już jakiś czas z takim problemem :mad: : W Joomla 1.0.13PL wstawiam animację flash jako baner i otwiera mi się w małym okienku z grubą czarną ramką, w dużo mniejszych rozmiarach niż uruchamiana poza Joomlą choćby w IrfanV .. albo IE7. Myślałem, że może coś jest źle z animacją (bo sam ją zrobiłem) więc pościągałem z sieci różne inne animacje flash i jest to samo. Ale jeżeli wklejam jakąś maleńką animację to otwiera się poprawnie, grafika .jpg czy .png też normalnie. Rozmiary animacji (px na px) ustawiłem zgodnie z rozmiarami okienka na baner w templatce.. :o

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Algol Zobacz wiadomość
    Męczę się już jakiś czas z takim problemem :mad: : W Joomla 1.0.13PL wstawiam animację flash jako baner i otwiera mi się w małym okienku z grubą czarną ramką, w dużo mniejszych rozmiarach niż uruchamiana poza Joomlą choćby w IrfanV .. albo IE7. Myślałem, że może coś jest źle z animacją (bo sam ją zrobiłem) więc pościągałem z sieci różne inne animacje flash i jest to samo. Ale jeżeli wklejam jakąś maleńką animację to otwiera się poprawnie, grafika .jpg czy .png też normalnie. Rozmiary animacji (px na px) ustawiłem zgodnie z rozmiarami okienka na baner w templatce.. :o
    A linka do strony to można dostać?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-01-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sorki.. Stronki jeszcze nie ma w sieci Jest w fazie konstruowanie, a uruchamiam ją w krasnalu na lokalnym dysku. (czy to może być przyczyną problemu???)

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-01-2008
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny

    No ciezko cokolwiek bez kodu i linka bo nie wyobrazam sobie o co chodzi.
    Ale jak juz tak Ci zalezy, to moze pozbądz sie wogole obramowania i nadaj je w pliku .FLA.
    Malo profesjonalne rozwiazanie, ale moze zanim znajdziesz odp. pomoze.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    09-12-2007
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam - mam podobny problem
    wgrałem moduł do flasha i wstawiłem baner ale widać tylko białą ramke
    http://www.beyond.favere.org/
    może ktoś mi pomoże - bardzo prosze

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •