php mail wysyła na strary e-mail
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: php mail wysyła na strary e-mail

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    04-04-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny php mail wysyła na strary e-mail

    Może mi ktoś pomoże, bo nie znalazłam takiego wątku na forum.
    Mam w serwisie opcję logowania, wszystko jest ustawione poprawnie, do nowych użytkowników przychodzą e-maile aktywacyjne, wszystko działa bez zarzutu, mogą się logować. Jest tylko jeden mały problem. Informacja o tym, kto założył konto przychodzi mi nie na to konto które mam zdefiniowane w global configuration ani kontakt, przychodzi na stare konto, które usunęłam z ustawień w serwsie. Zmian dokonałam już dawno, a nadal e-maile przychodzą nie na ten adres, który jest ustawiony w serwisie. Szukałam w configuration.php i w kilku innych miejscach i nie wiem dlaczego tak się dzieje?
    Na pewno rozwiązanie jest banalne, tylko nie wiem, gdzie tego szukać.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-07-2007
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny rozwiązał już ktoś ten problem?

    witam. mam podobny problem z tym że podczas instalacji joomla wybrałem powiedzmy adres mail xxxxx ale chce aby wiadomości z serwisu były wysyłane z innego niz podany przy instalacji w tym celu wchodzę w panel admina /serwer i ustawiam FUNKCJA POCZTOWA PHP i wpisuje wyslij z adresu mail z ktorego chce aby byly wysyłane a joomla i tak wysyła mi ze starego podanego przy rejestracji czyli xxxxx? nie wiem co robię źle. wersja joomli 1.5.1 stable

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez raper_21 Zobacz wiadomość
    witam. mam podobny problem z tym że podczas instalacji joomla wybrałem powiedzmy adres mail xxxxx ale chce aby wiadomości z serwisu były wysyłane z innego niz podany przy instalacji w tym celu wchodzę w panel admina /serwer i ustawiam FUNKCJA POCZTOWA PHP i wpisuje wyslij z adresu mail z ktorego chce aby byly wysyłane a joomla i tak wysyła mi ze starego podanego przy rejestracji czyli xxxxx? nie wiem co robię źle. wersja joomli 1.5.1 stable
    cache czysty i wyczyszczony?

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    witryna>użytkownicy > twoje konto i tam zmieńcie ustawienia.
    pozdrawiam

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-07-2007
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny

    no właśnie cache czyściłem i to parę razy ale rada crazyluki mi pomogła . dzięki wielkie

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •