Problem z układem w: blog - artykuły z kategorii
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Problem z układem w: blog - artykuły z kategorii

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    19-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Problem z "blog - artykuły z kategorii"

    Mam następujący problem: kiedy tworzę nowy element menu "blog - artykuły z kategorii", chcę zmienić parę rzeczy, m.in. układ wiadomości, wyłączyć wyświetlanie ikonek e-mail i pdf. Zmieniam te rzeczy, Joomla wyświetla że wszystko zostało poprawnie zapisane, a na stronie wyświetla się zgodnie z ustawieniami domyślnymi, a nie wybranymi przeze mnie. Wcześniej dało się to edytować i działało poprawnie, a teraz z nieznanych powodów nie.

    Używam Joomli 1.0.13 PL, zainstalowane dodatki to sh404SEF, AkoComment, Mod_HTML.

    Co mogę zrobić?
    Ostanio edytowane przez bach01 : 19-02-2008 21:05

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bach01 Zobacz wiadomość
    Wcześniej dało się to edytować i działało poprawnie, a teraz z nieznanych powodów nie.
    Wcześniej? czyli kiedy? Przed zainstalowaniem jakiegoś dodatku? Jeśli tak to jakiego?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    19-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Problem pojawił się niezależnie od instalowania dodatków. Miałem zainstalowane Mod_html, sh404SEF i działało, a później przestało, mimo, że nic nie doinstalowywałem. AkoComment zainstalowałem później, jak już nie działało.

    Może to coś pomoże, ale wcześniej utworzyłem menu, gdzie zlinkowałem kategorie w postaci bloga, a później je usunąłem (menu) i utworzyłem nowe, gdzie jeszcze raz utworzyłem te same elementy. Wtedy zdaje się Joomla przestała reagować na zmiany i wyświetlać po swojemu.

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bach01 Zobacz wiadomość
    Może to coś pomoże, ale wcześniej utworzyłem menu, gdzie zlinkowałem kategorie w postaci bloga, a później je usunąłem (menu) i utworzyłem nowe, gdzie jeszcze raz utworzyłem te same elementy. Wtedy zdaje się Joomla przestała reagować na zmiany i wyświetlać po swojemu.
    Prawdopodobnie przy tej okazji coś się pokrzaczyło w bazie i stąd te problemy. Utwórz ponownie takie samo menu (ta sama nazwa) i te same pozycje i w nich zmieniaj. Może to pomoże.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    19-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Poradziłem sobie następująco: utworzyłem nową kategorię, tam przeniosłem artykuły ze starej i utworzyłem do niej element w menu "blog - artykuły z kategorii". Wtedy da się edytować różne rzeczy.

    Wygląda na to, że Joomla nie radzi sobie, gdy usunie się taki element dla danej kategorii i utworzy się go jeszcze raz. Trzeba robić raz, a dobrze. Niestety :mad:

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •