Problem z instalacją
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z instalacją

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-02-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z instalacją

    Posiadam konto na strefa.pl 'pakiet srebrny' :
    obsługa danych : MySQL , PHP 5.2.4 . Próbowałem zainstalować na serwerze pierwszy raz Joomlę, wrzuciłem pliki odpaliłem stronę, pojawiło się okno instalacji , a po wciśnięciu 'dalej' otrzymałem taką oto informację :
    Kod:
    
    Notice:  Use of undefined constant PREG_OFFSET_CAPTURE - assumed 'PREG_OFFSET_CAPTURE' in /libraries/joomla/environment/uri.php on line 706
    
    Fatal error:  Call to undefined function:  file_get_contents() in /libraries/joomla/utilities/simplexml.php on line 179
    Może mi ktoś pomóc ? Czy to błąd w nowej wersji ? Czy to wina serwera ?

    Nie rozumiem tego, właśnie udało mi się dojść do tego etapu :



    Po jeszcze kilku próbach nawet do etapu podania danych do bazy i znowu się instalacja wywaliła. Jakieś sugestie :/ ?
    Ostanio edytowane przez sker : 20-02-2008 12:14

  2. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez sker Zobacz wiadomość
    Posiadam konto na strefa.pl 'pakiet srebrny'. [...] Jakieś sugestie :/ ?
    Sugestia pierwsza: próba zainstalowania wersji Joomla 1.5.1. Czy też są błedy?
    Sugestia druga: zmiana dostawcy hostingu na takiego który nie oferuje pakietów srebrnych ale za to Joomla działa bez problemu. Jakiego? Stosowny wątek jest na forum

  3. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-02-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie ma znaczenia czy 1.5 czy 1.5.1 błąd występuje taki sam
    Po kilkunastu próbach przeprowadzenia instalacji dochodził już do 4 punktu instalacji i tam się kończyło. Staje się to naprawdę deprymujące, przeszukałem ogromne zasoby internetu i nie mogę znaleźć rozwiązania.

  4. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez sker Zobacz wiadomość
    Nie ma znaczenia czy 1.5 czy 1.5.1 błąd występuje taki sam
    Po kilkunastu próbach przeprowadzenia instalacji dochodził już do 4 punktu instalacji i tam się kończyło. Staje się to naprawdę deprymujące, przeszukałem ogromne zasoby internetu i nie mogę znaleźć rozwiązania.
    Kontakt ze swoim administratorem albo... zmiana hostingu. ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •