Dodatki do zrealizowania "małego CRM"
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Dodatki do zrealizowania "małego CRM"

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-01-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Dodatki do zrealizowania "małego CRM"

    Dzień dobry,
    Zaczynam zabawę z Joomlą i chcę w jakiś rozsądny sposób zrealizować poniższe zadania . Proszę o pomoc lub wskazówki.
    1.Szukam dodatków/dodatku, który pozwoli mi na rejestrację oraz logowanie userów, przypisanych do odpowiednich grup, które sam zdefiniuje(userzy nie posiadają dostępu do panelu admina).
    Chodzi mi oto, aby udostępniać pliki przez www inne dla danej grupy tylko po zalogowaniu.
    2.Również chciałbym mieć możliwość wyświetlania firm/produktów dla danej grupy userów, tzn każdy user posiada wielu klientów/produktów i będzie mógł ich rejestrować, edytować.
    Dany klient widzi tylko swoje firmy.
    Po długich poszukiwaniach znalazłem SOBI2, ale nie wiem jak przypisać firmy do odpowiednich userów, oraz zablokować dostęp dla innych.
    Z góry dzięki,
    Pozdrawiam,

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez przemekjj Zobacz wiadomość
    Zaczynam zabawę z Joomlą i chcę w jakiś rozsądny sposób zrealizować poniższe zadania . Proszę o pomoc lub wskazówki.
    Zastanów się czy te wszystkie zadania musisz wykonać za posrednictwem Joomla czy też możesz to zrobić bez niej wykorzystując inne OS-owe systemy CRM.

    Jesli musi to być Joomla to poczytaj o CiviCRM na temat któego było parę wątków na tym forum.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-01-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzięki za szybką odpowiedź,
    nie realizowałem jeszcze takich projektów w Joomla i nie wiem jak się do tego zabrać,

    CiviCRM - czytałem trochę o nim, i nie rozwiązuje mi to problemu userów i podziału na grupy, poza tym muszą mieć chyba(?) dostęp do Backend admina,
    Musi być joomla, ponieważ jest to serwis informacyjny a myślałem że te dodatkowe funkcje da się "doinstalować" w komponentach,
    rozważałem nad tymi opcjami:
    1) rozważałem użycie Community Buildera oraz Sobi,
    2) lub może dostosować sklep internetowy (np virtuemart) do potrzeb ps. średnio to widze
    3) est opcja postawienia portalu w joomli, a CRM niezależnie w innym systemie i podlinkować odpowiednio z homepage do naszego CRM-u, np: sugar lub inny?
    Proszę o podpowiedź - które wyjście jest najlepsze, może są jeszcze lepsze rozwiązania,
    czekam na info, pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez przemekjj : 20-02-2008 21:37

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •