Roznice miedzy 1.013 a 1.5 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Roznice miedzy 1.013 a 1.5

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-06-2007
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    90
    Punkty
    17

    Domyślny

    To, że materiał zniknie jest wiadomym - jak sądzę.

    O ile też dobrze zrozumiałem, materiał ten kolega s87 chce wykorzystać do użytku osobistego - więc o pozwolenie pytać nie musi :-)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    150
    Punkty
    13

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kane Zobacz wiadomość
    BTW, tutaj http://www.joomlasite.net/blog/index...tegory/joomla/ jeden człowiek napisał całkiem fajny artykuł o szablonach w J! 1.5
    Mógłby się (po modyfikacjach) znaleźć na stronach oficjalnego supportu (o ile już czego takiego tam nie ma )
    Chodzi mi o to, że jak chcecie zrobić Support to musicie się autora spytać czy wyraża na to zgodę ;).
    Pozdrawiam
    Szibena

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    Tak na wszelki wypadek zapisałem te teksty dla potomności . Więc jak zajdzie potrzeba to oczywiście za zgodą autora opublikuje się może nawet i na tym portalu (zwiastun lub viking będę musieli wyrazić chęć )

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Boze jaki support ? Po prostu chce sie dowiedziec i skorzystac z tego materialu co byl tam zamieszczony wiec WojT jakbys mogl wyslij mi to na PW po prostu. A na forum mozecie umiescic ,ale z podpisem ,ze to ejst z tej i tej strony www oraz tego autora.
    Mam tez takie pytanie. Czy na podstawie tego artykulu jak wykonam takie ruchy jak piuje autor to z templatu 1.013 zrobie template do 1.5 ?
    Ostanio edytowane przez s87 : 27-02-2008 12:18

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-06-2007
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    90
    Punkty
    17

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Szibena Zobacz wiadomość
    Chodzi mi o to, że jak chcecie zrobić Support to musicie się autora spytać czy wyraża na to zgodę ;).
    Aha :-) Ale ja nie należę do teamu joomla.pl - to była tylko taka mała sugestia z mojej strony, że art nie był zły i warto by coś takiego wrzucić na joomla.pl

    Cytat Wysłane przez s87 Zobacz wiadomość
    Czy na podstawie tego artykulu jak wykonam takie ruchy jak piuje autor to z templatu 1.013 zrobie template do 1.5 ?
    Mnie się udało.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •