Problem po kliknięciu w "Zamówienie"
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Problem po kliknięciu w "Zamówienie"

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    04-01-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Problem po kliknięciu w "Zamówienie"

    Witam, mam dość poważny problem podczas składania zamówienia w VitrueMart 1.0.13a Otóż po wybraniu towaru i kliknięciu w link "Zamówienie" wyświetla się strona z komunikatem o niemożności jej znalezienia. Sklep razem z Joomla instalowałem z komercyjnego packa, czyli gotowej już strony. Wydaje mi się, że jest złe przekierowanie po kliknięciu w ten odnośnik: http://thesikumbang/ dobiera się do jakiejś angielskiej strony. Proszę o pomoc w sprawie gdzie to trzeba zmienić i co wpisać, gdyż niestety nie mam bladego pojęcia jak to ugryźć:\

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Jak instalowales z komercyjnego packa (ciekawe kto i na jakiej podstawie taki zrobil) to idz teraz po komercyjna pomoc

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    04-01-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Naprawdę potrzebuje z tym pomocy, ta "komercyjna" strona to: http://www.templateplazza.com/ raczej mi za wiele nie pomogą

  5. #4
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    Dylek ma rację, przecież wiesz komu płaciłeś, nie gadaj, że tym anglikom. Ile grosza przeznaczasz teraz na to?
    pozdr.
    p.s. nie gniewaj się za taką postawę, karmisz nieuczciwość kosztem środowiska open source.
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    04-01-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ej o co chodzi? Dałem za dostęp do strony niecałą stówę na nasze. Co w tym złego jest? Potrzebuje pomocy z nieprawidłowością na stronie jaka różnica z jakiego źródła jest strona

  7. #6
    Nowicjusz ulekk awatar
    Dołączył
    17-05-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Prawdopodobnie jest to problem z komponentem sh404sef. Jeśli jest on zainstalowany to wyłącz go i wtedy sprawdź. Ja też mam taki problem do tej pory nie rozwiązany na forum.
    Po prostu nie mam przyjaznych linków.
    www.siatkisportowe.net.pl

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •