Bezpieczeństwo Pony Gallery
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Bezpieczeństwo Pony Gallery

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-02-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Bezpieczeństwo Pony Gallery

    Witam wszystkich,
    Proszę o poradę dot. dodatku Pony Gallery. Czy są znane luki bezpieczeństwa co do tego dodatku, ewentualnie jak mamsymalnie zachować bezpieczeństwo po instalacji tego dodatku. Byłem na części forum dotyczącej Pony ale o bezpieczeństwie tam nie wspominają więc postanowiłem ten temat poruszyć tu. Zależy mi na polskiej wersji bo wykonuję to dla kogoś kto nie bardzo po angielsku. Na joomla.pl można pobrać wersję 1.12OS pl tylko nie wiem czy to jest najnowsza dostępna wersja w pl. Galerię tą mam zainstalowaną na komputerze lokalnym, ale przed uruchominiem w sieci chciałbym wiedzieć jak się ona spisuje pod względem bezpieczeństwa. Za wszelkie info z góry dzięki.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Patron Zobacz wiadomość
    Proszę o poradę dot. dodatku Pony Gallery.
    Najnowsza Pony to PonyGallery ML 2.5.0 z bugfixem numer 3 ;) a wiecej informacji na temat samego komponentu znajdziesz tutaj. Polska paczka językowa do tej wersji jest na jokris.info. Co do samej Pony to warto powiedzieć iż powoli stanie się nierozwijanym projektem który zostanie zastąpiony przez JoomGallery bazującym na rozwiązaniach Pony i jak zapowiadają developerzy ma być możliwość przejścia z Pony na nowszą galerię. A premiera wiosną 2008.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-02-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Dzięki

    Dzieki za szybką odpowiedź
    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •