widoczność modułów
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: widoczność modułów

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny widoczność modułów

    Mam pytanie. Dotyczy joomli 1.5. Czy da się zrobić tak, żeby moduły widoczne na stronie kategorii ( do której prowadzi link z menu ) nie były widoczne na stronie artykułu z tej kategorii ? Jeśli tak, to prosiłbym o jakieś wskazówki.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    150
    Punkty
    13

    Domyślny

    Można zrobić tak by całe menu (czyli moduł) był widoczny na wybranych stronach. Popatrz w Module Manager.
    Pozdrawiam
    Szibena

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    W module menager można odwoływać się do pozycji w menu. Mi chodzi oto, że jeśli przypisze do danej kategorii kilka modułów właśnie za pomocą module menager to nie wiem jak zrobić, żeby te moduły nie były widoczne na stronie już konkretnego artykuły z tej kategorii.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    150
    Punkty
    13

    Domyślny

    Ponownie odsyłam do Module Manager. Wchodzisz do danego modułu i tam takie pisze coś: Menu Assignment i jeśli masz dany artykuł w jakimś Menu to wtedy odznaczasz go z listy.
    Pozdrawiam
    Szibena

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Widzę, że dalej się nie rozumiemy. W menu mam tylko link odsyłający do kategorii artykułów. Nie mam w tym menu linków do artykułów bo jeśli powiększy się ich baza to w menu pojawi mi się np. 100 linków do artykułów. Gdy klikam link w menu prowadzi mnie on do danej kategorii a więc po kliknięciu na stronie wyświetlają mi się zajawki artykułów wraz z modułami, których wyświetlenie ustawiłem w Module Menager. Problem polega na tym, że gdy wchodzę z tej strony z zajawkami na dany artykuł ( klikam np. w "read more" ) to na stronie artykułu są wyświetlane te same moduły co na stronie kategorii, a ja tych modułów nie chcę na stronie artykułów i byłem ciekawy czy jest jakieś gotowe rozwiązanie, ponieważ nie chciałem ingerować w kod joomli.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    150
    Punkty
    13

    Domyślny

    Obawiam się, że nie ma.
    Pozdrawiam
    Szibena

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •