joomfish wybranie elementów dla poszczególnych języków
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: joomfish wybranie elementów dla poszczególnych języków

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    30-05-2006
    Wpisy
    160
    Punkty
    10

    Domyślny joomfish wybranie elementów dla poszczególnych języków

    Witam! Chcę stworzyć witrynę w 5 językach (polskim, angielskim, czeskim, niemieckim, rosyjskim) z tym, że tylko polska wersja ma być w całości spolszczona, natomiast w pozostałych wersjach językowych chciałbym mieć przetłumaczone tylko niektóre elementy - pozostałe mają być niewidoczne - tyczy się to zarówno elementów menu, treści jak i modułów itp. Dziwną rzecz jest to, że mimo iż artykuły automatycznie wrzucone jako przetłumaczone mam zaznaczone jako niepublikuj, to wchodząc na stronę w języku np. rosyjskim wyświetla mi "FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE", a poniżej treść strony polskiej, gdy ją przetłumacze to "FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE" znika no ładnie się pojawia tłumaczenie rosyjskie. Tak samo jest z modułami itp. zaznaczone jako niepublikuj a są widoczne

    Żeby było wiadomo o co mi mniej wiecej chodzi z tym okrojeniem strony, to wrzucam link -> http://www.moto-profil.pl/ na górze są wersje jezykowe do wyboru, które są znacznie bardziej uboższe od polskiej wersji językowej.

    Dla jasności, powyższa strona, to nie strona z problemem, tej strony nie mam jeszcze opublikowanej w internecie.

    wersja joomla 1.011, joomfish 1.8.2. Mam nadzieję, że to nie wina wersji joomla, bo czytałem że po update z 1.0.11 do 1.0.13 są małe problemy z kodowaniem, dlatego chciałbym uniknać przynajmniej tego problemu.

    Pozdrawiam!
    Ostanio edytowane przez woonski : 25-02-2008 10:39

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •