Rozbudowany kalendarz
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Rozbudowany kalendarz

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-01-2008
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Rozbudowany kalendarz

    Mam pytanie czy istnieje w Joomli moduł/komponent rozbudowanego kalendarza? Chodzi mi o coś takiego jak kalendarzyki, które kilkanaście lat temu wieszało się na ścianach i na każdy dzień wyrywało się kartkę.
    Były tam podane wszystkie informacje, data, imieniny i jakieś motto na dany dzień (pomijam już pory wschodu i zachodu słońca i ile godzin trwa dany dzień).

    Czy coś takiego istnieje dla joomli? Czy może ExtCalendar zawiera takie opcje, bądź też czy dałoby się połączyć kilka modułów w jeden? Mam na myśli np. Imieniny 0.2 i cytaty?

    Bardzo Proszę o pomoc.

  2. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Mangas Zobacz wiadomość
    Czy coś takiego istnieje dla joomli? Czy może ExtCalendar zawiera takie opcje, bądź też czy dałoby się połączyć kilka modułów w jeden? Mam na myśli np. Imieniny 0.2 i cytaty?
    Posuzkaj na extensions.joomla.org gdzie jest jak dobrze pamiętam moduł o nazwie The day in History w którym możesz sobie zbudować bazę wyświetlającą informacje o wydarzeniach jakie miały miejsce w przeszłości w danym dniu. Jest także moduł Imieniny dostępny w zasobach joomla.pl. Co do cyctatów to nie spotkałem się z polskim modułem co nie oznacza iż czegoś takiego nie ma. Musisz uruchomić profesora googla a on z pewnością Ci coś podpowie.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •