błąd przy wyświetlaniu dat
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: błąd przy wyświetlaniu dat

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    26-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny błąd przy wyświetlaniu dat

    Witam,
    Problem dotyczy dość starej wersji Joomla! 1.0.8
    Strona do tej pory działała prawidłowo, aż nagle pojawił sie błąd przy wyświetlaniu dat
    Kod:
    Warning: mb_eregi_replace():mbregex compile err: premature end of regular expression in var/www/vhosts/gkf-wrota.netout.pl/httpdocs/includes/joomla.php on line 3464
    oraz

    Kod:
    Warning: mb_eregi_replace(): mbregex compile err: premature end of regular expression in /var/www/vhosts/gkf-wrota.netout.pl/httpdocs/includes/joomla.php on line 3444
    Żeby było ciekawiej błąd nie zawsze wyskakuje, a jeśli wyskoczy to po kilkukrotnym odświeżeniu ładnie wyświetla datę. Nie ma również reguły co do ilości koniecznych odświeżeń do poprawnego wyświetlenia. :/

    Problem jest tym większy, ze nie mam dostępu bezpośrednio do serwera. Mam do dyspozycji tylko panel administratora joomli.

    http://www.wrota.go.pl/ => strona o której piszę

    Proszę, poradźcie w jaki sposób mogę to naprawić.
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Ksinqui Zobacz wiadomość
    Problem dotyczy dość starej wersji Joomla! 1.0.8
    Proponuję Ci w miarę szybką aktualizację swojej witryny do najnowszej wersji Joomla z tej rodziny czyli joomla 1.0.x. Chyba ze chcesz miec niezapowiedziana wizyte grupy qrackerow z turcji ktorej efekty nie naleza do przyjemnych. Niestety do tego poza dostepem do panelu Joomla będzie potrzebny tez dostep do konta FTP. Utrzymywanie strony na tak starej wersji Joomla o swiadome narazanie sie na wlam i zniszczenie dotychczasowej pracy a takze wiele innych bledow ktore zostaly naprawione w nowszych wersjach Joomla.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    26-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeśli chodzi o dostęp do FTP - nie ma kontaktu z administratorem serwera (będę z tym jeszcze jutro walczyła) a login i hasło gdzieś sie koledze zapodziały :/

    Niestety nie mogę również zmienić adresu strony wiec sytuacja trochę beznadziejna... Dlatego na razie chciałam tylko poprawić ten błąd jakoś, a później będę kombinowała z przeniesieniem i aktualizacją

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Ksinqui Zobacz wiadomość
    Jeśli chodzi o dostęp do FTP - nie ma kontaktu z administratorem serwera (będę z tym jeszcze jutro walczyła) a login i hasło gdzieś sie koledze zapodziały :/
    Dane do FTP i tak kiedyś będą potrzebne więc musisz je uzyskać. Najłatwiej bedzie skontaktować się z administratorem w sprawie tego problemu wraz z zapytaniem o dane dostepowe do konta(może byc potrzebny jakiś sposób autoryzacji - wszystko zależy od dostawcy).

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    26-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    dziękuję ślicznie za rady, postaram sie o dostęp do ftp-a aczkolwiek nie wiem kiedy to sie uda, ponieważ jak do tej pory admin nie reagował na wszelkie próby kontaktu :/

    Może jednak ktoś ma pomysł jak naprawić ten błąd bez dostępu do kodu?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •