Zoom media gallery 2.5.1 RC1 - brak kategorii, galerii podczas dodawania/wysyłania
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Zoom media gallery 2.5.1 RC1 - brak kategorii, galerii podczas dodawania/wysyłania

  1. #1
    Przeglądacz maniek awatar
    Dołączył
    24-04-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny Zoom media gallery 2.5.1 RC1 - brak kategorii, galerii podczas dodawania/wysyłania

    Zoom media gallery 2.5.1 RC1 - brak kategorii, galerii podczas dodawania/wysyłania zdjęć.

    Otóż tak. Mam Joomla! 1.0.8 Stable. Zainstalowałem komponent. I problem wygląda następująco.

    Użytkownicy podczas prób wysyłania zdjęć w polu, gdzie wybiera się kategorie czy też utworzoną galerie zwyczajnie ich nie widzą. Nie ma żadnych galerii. Administratorzy oraz Super Administratorzy natomiast już je mogą wybierać i dalej wysyłać zdjęcia bez problemów. Proszę o pomoc
    Łączę Pozdrowienia,

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez maniek Zobacz wiadomość
    Zoom media gallery 2.5.1 RC1 - brak kategorii, galerii podczas dodawania/wysyłania zdjęć.

    Otóż tak. Mam Joomla! 1.0.8 Stable. Zainstalowałem komponent. I problem wygląda następująco.

    Użytkownicy podczas prób wysyłania zdjęć w polu, gdzie wybiera się kategorie czy też utworzoną galerie zwyczajnie ich nie widzą. Nie ma żadnych galerii. Administratorzy oraz Super Administratorzy natomiast już je mogą wybierać i dalej wysyłać zdjęcia bez problemów. Proszę o pomoc
    Aktualizacja Joomla do najnowszej to podstawa. Wykonaj to najpierw chyba ze chcesz miec niezapowiedziana wizyte qrackerow ktorej efekty nie sa ciekawe.
    Po aktualizacji sprawdż czy problem nadal występuje.

  4. #3
    Przeglądacz maniek awatar
    Dołączył
    24-04-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie bede aktualizowal Joomla, ze wzgledu na komponenty. Jesli zaaktualizuje to polowa z nich nie bedzie funkcjonowac, pragne naprawic problem bez aktualizacji
    Łączę Pozdrowienia,

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •