Treść newsa na całą stronę - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 25

Temat: Treść newsa na całą stronę

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-03-2007
    Skąd
    Police
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    faktycznie ... !
    czy w tej templatce (nie zainstaluje jej u siebie by sprawdzic, bo mam awarie joomli :/ wywala mnie z admina do okna logowania ) kolumna srodkowa ma zmienna szerokosc w zaleznosci czy ukryta jest kolumna lewa, prawa lub obie?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak, jeżeli nie ma przypisanych modułów do którejś ze stron, środkowa kolumna rozszerza się na całą szerokość. I tak bym właśnie chciał aby się działo z jednym artykułem, czyli główna strona z listą newsów po dwóch stronach poinstalowane moduły, klikam na newsa i on pojawia się na całej szerokości, bez prawej i lewej strony. Bardzo mi na tym zależy.

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-03-2007
    Skąd
    Police
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    jesli czesc mainbody jest tez na cala szerokosc kolumny srodkowej, to nie pozostaje chyba nic innego jak wejsc do admina.
    wybrac menu i menu do ktorego przypisane sa artykuly i tam w parametrach wybrac ilosc kolumn (1), ilosc wprowadzen, wstepow, itd.

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    To raczej nie odnosi się do wyglądu jednego artykułu ale do całości wyglądu mojej pierwszej strony, czyli ustawienia poszczególnych newsów na pierwszej stronie. Próbowałem już z tymi ustawieniami. Ale dzięki za fatyge.

    Jakieś inne propozycje? inkos ? Proszę...

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-03-2007
    Skąd
    Police
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    hmm racja, choc ja mam po wybraniu artykulu tylko jeden na cala strone a na dole tylko linki do poprzedni nastepny artykul.
    to jak by to powiedzial (napisal) inkos zapraszam do pomoc.joomla.pl

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    i na głównej masz prawe i lewe moduły? jeżeli faktycznie tak jest to czy mozesz pokazać skreena z ustawieniami ?

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-03-2007
    Skąd
    Police
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    w panelu admina ustaw tytul laczem, chyba o ten efekt ci chodzi. ja mam aktualnie wlaczone boczne kolumny ze wzgledu na potrzebe prezentacji w nich tresci. jesli je wylacze/ukryje to na cala wolna szerokosc strony (980px) mam kolumne "frontu". jedynie w katalogu firm mam ukryta lewa kolumne.
    Ostanio edytowane przez FlashBack : 02-03-2008 22:44

  9. #18
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Już myślałem że coś się zmieniło w tych ustawieniach, ale jednak to nie o to chodzi, jak pisałem od początku chodzi mi o wyświetlanie tylko jednego newsa z głównej strony na której to stronie jest ich kilkanaście. A na głównej stronie są włączone moduły po lewej i po prawej stronie.

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-03-2007
    Skąd
    Police
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    w jaki sposob masz pokazane artykuly na stronie startowej?
    wyswietlaja sie w sekcji mainbody? (bo odznaczyles w admine artykulow - wyswietaj na stronie startowej), czy moze w innych modulach (nowosci, popularne).?
    daj linka do przykladu moze sam tez to wykorzystam

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Newsy mam w sekcji mainbody, teraz pomyślałem że może dać w module wyświetlanie newsów, ale zależałoby mi też na paginacji czyli numerowaniu stron. Możesz coś polecić, bo za bardzo nie wiem jak wyświetlać komponent w polu np user3
    A oto strona
    Ostanio edytowane przez af2p : 03-03-2008 09:54

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •