Szukam galerii do Joomla opartej na flashu z poprawnym wyświetlaniem polskich znaków.
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Szukam galerii do Joomla opartej na flashu z poprawnym wyświetlaniem polskich znaków.

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny Szukam galerii do Joomla opartej na flashu z poprawnym wyświetlaniem polskich znaków.

    Czy jest gdzieś jakaś ciekawa galeria zdjęć do Joomla oparta na flashu, która by poprawnie działała i poprawnie też obsługiwała polskie znaki? Jeżeli tak, to bardzo proszę o podanie "namiarów". Już teraz, z góry bardzo za to dziękuję.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Ja osobiście polecam expose, ładna i sprawna galeria. Można ją pobrać stąd: http://www.joomla.pl/index.php/index...limitstart,15/
    A zobaczysz ją na mojej stronie: www.domowezoo.com (Galeria dostępna tylko dla zarejestrowanych )

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez klausania Zobacz wiadomość
    Ja osobiście polecam expose, ładna i sprawna galeria. Można ją pobrać stąd: http://www.joomla.pl/index.php/index...limitstart,15/
    A zobaczysz ją na mojej stronie: www.domowezoo.com (Galeria dostępna tylko dla zarejestrowanych )
    Znam tę galerię bardzo dobrze. Bardzo ciekawa jest, tylko ma jedną wadę. Mianowicie nie obsługuje polskich znaków, niestety.

  5. #4
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Hmmm..... o dość dziwne, ponieważ u mnie działa bez zarzutu i jest całkowicie spolszczona, jeśli chcesz zobaczyć to podam ci hasło uniwersalnego użytkownika w prywatnej wiadomości

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez klausania Zobacz wiadomość
    Hmmm..... o dość dziwne, ponieważ u mnie działa bez zarzutu i jest całkowicie spolszczona, jeśli chcesz zobaczyć to podam ci hasło uniwersalnego użytkownika w prywatnej wiadomości
    To zapodaj, bo mi się tam rejestrować nie chce za bardzo. Z góry bardzo dziękuję.

  7. #6
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Hasło wysłane Teraz możesz zobaczyć

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez klausania Zobacz wiadomość
    Hasło wysłane Teraz możesz zobaczyć
    No, właśnie zobaczyłem. I u Ciebie ta galeria też nie "obsługuje" polskich znaków, tak jak u mnie. Wpisz sobie zamiast Rozne, po polsku Różne, zamiast Psow - Psów, zamiast Kroliki - Króliki, zamiast Swinki - Świnki i bardzo szybko zobaczysz krzaczki, albo jakieś inne dziwne znaki. Dotychczas w tej galerii w ogóle nie używałaś polskich znaków, to wydawało Ci się, że wyświetla ona je prawidłowo. Ale tak nie jest. Zacznij używać polskich znaków, tak jak Ci to wcześniej pokazałem, to bardzo szybko zobaczysz opłakane efekty. Galeria ta, jak na razie nie jest jeszcze w ogóle spolszczona, niestety.

  9. #8
    klausania
    Gość

    Domyślny

    Teraz to zauważyłam... Wpisywałam w każdym razie polskie znaki, ale przy wpisywaniu pojawiały się Ą=A itp. ...fakt, mój błąd....

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    13-03-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Haslo

    Witam.
    Podlacze sie do tematu.
    Mianowicie, jakie jest haslo do expose? :s
    Nigdzie nie moge tego znalesc.
    Jezeli obrazilem ta wiadomoscia autora tematu to przepraszam ;)

    EDIT: Nigdy nie uzywam polskich znakow ;-)
    Ostanio edytowane przez 4_life : 18-03-2008 23:19

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez 4_life Zobacz wiadomość
    Witam.
    Podlacze sie do tematu.
    Mianowicie, jakie jest haslo do expose? :s
    Nigdzie nie moge tego znalesc.
    Hasło domyślne, to manager. Ale zawsze możesz zmienić na własne.
    Cytat Wysłane przez 4_life Zobacz wiadomość
    Jezeli obrazilem ta wiadomoscia autora tematu to przepraszam ;)
    Nie obraziłeś. Tylko mam prośbę. Staraj się pisać bez byków.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •