Zoom Gallery 2.5.1 RC2 problem z tworzeniem galeri
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Zoom Gallery 2.5.1 RC2 problem z tworzeniem galeri

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    13-09-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Zoom Gallery 2.5.1 RC2 problem z tworzeniem galeri

    Witam

    Mam mały problem z Zoom Gallery 2.5.1 RC2 gdy próbuję towrzyć nową galerię ładują się wszystkie pola do wpisania inforamacji dla nowej galeri ale lista już stworzonych się nie ładuję pozostaje tylko białe pole, jeśli kilka razy przęłącze na inny edytor np przełączam między TinyMCE a TMEdit 2 albo 3 razem wszystko wczytuje się poprawnie i już działa dopóki nie zamknę strony i nie zaloguję się ponownie wtedy tą samą szopkę muszę powtórzyć może jest jakis fix na to dodam że fixa na TMEdit ze strony zoomgallery już wgrałem

    Kożystam z joomli 1.0.10 stable

    Jeśli ktoś wie jak rozwiązać problem prosiłbym o pomoc

    Pozdrawiam
    fuggii

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez fuggii Zobacz wiadomość
    Witam

    Mam mały problem z Zoom Gallery 2.5.1 RC2 gdy próbuję towrzyć nową galerię ładują się wszystkie pola do wpisania inforamacji dla nowej galeri ale lista już stworzonych się nie ładuję pozostaje tylko białe pole, jeśli kilka razy przęłącze na inny edytor np przełączam między TinyMCE a TMEdit 2 albo 3 razem wszystko wczytuje się poprawnie i już działa dopóki nie zamknę strony i nie zaloguję się ponownie wtedy tą samą szopkę muszę powtórzyć może jest jakis fix na to dodam że fixa na TMEdit ze strony zoomgallery już wgrałem

    Kożystam z joomli 1.0.10 stable

    Jeśli ktoś wie jak rozwiązać problem prosiłbym o pomoc

    Pozdrawiam
    fuggii
    Zaktualizuj Joomlę do najnowszej wersji aby pozbyć się innych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem natomiast ten konkretny problem powinieneś rozwiązać poprzez logowanie się ZAWSZE z adresu jaki masz wpisany w pliku configuration.php (live site).

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    13-09-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Zaktualizuj Joomlę do najnowszej wersji aby pozbyć się innych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem natomiast ten konkretny problem powinieneś rozwiązać poprzez logowanie się ZAWSZE z adresu jaki masz wpisany w pliku configuration.php (live site).
    Wiem dlaczego tak się dzieje po pierwszym zalogowaniu niby widzi mnie jako zalogowanego ale gdy przełącze się np na instalatora i kliknę na powrót do głównego indexu rozłącza sesje po ponownym zalogowaniu już działa normalnie

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •