Brak panelu administracyjnego!
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Brak panelu administracyjnego!

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    04-03-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Brak panelu administracyjnego!

    Otóż mam joomle na drugim koncie i tam jak zaloguje sie jako admin, to odrazu mam panel administracyjny z możliwością instalacji komponentów itp, na serverze drugim gdzie mam konto skorzystałem z preinstalatora (jak poprzednio) ale jak się loguje jako admin żadnego panelu administracyjnego nie ma tylko strona startowa joomli, pisze że jestem zalogowany jako admin ale nic więcej. Proszę o pomoc!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    04-03-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    bardzo proszę o pomoc, nicka dałem sobie takiego z braku inwencji i pośpiechu.
    Potrzebuję do jutra rana oddać serwis do użytku proszę o pomoc!

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez klamczuch Zobacz wiadomość
    Otóż mam joomle na drugim koncie i tam jak zaloguje sie jako admin, to odrazu mam panel administracyjny z możliwością instalacji komponentów itp, na serverze drugim gdzie mam konto skorzystałem z preinstalatora (jak poprzednio) ale jak się loguje jako admin żadnego panelu administracyjnego nie ma tylko strona startowa joomli, pisze że jestem zalogowany jako admin ale nic więcej. Proszę o pomoc!
    Twój nick nie ma nic wspólnego z tym co napisał Ci Dylek. Po prostu nam coś tutaj nie gra i jeśli możesz to podaj linka do tego serwisu tak abyśmy mogli sami się o tym przekonać bo w tej chwili naprawdę Twój opis problemu może się jednoznacznie skojarzyć z Twoim nickiem. ;)

    EDIT:
    Bardziej szczegółowa prośba - podaj adres z którego się logujesz do panelu administracyjnego.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    04-03-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie chce by to zabrzmiało jak spam ;-)
    http://kafeteria.lua.pl/index.php?op...tpage&Itemid=1
    tutaj sie loguje jako administrator, kiedyś już stawiałem joomle i jak logowałem się jako admin to zwyczajnie pokazywało mi panel administracyjny a obecnie poprostu jestem zalogowany ale nie ma żadnego panelu admina i oto biega

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez klamczuch Zobacz wiadomość
    nie chce by to zabrzmiało jak spam ;-)
    Mam dla Ciebie bardzo dziwną aby nie rzec dziwaczną propozycję która może Ci pomóc ale nie musi. ;) Postaraj się jakimś cudem zalogować na ten adres: http://kafeteria.lua.pl/administrator/
    A jak Ci się uda to w ramach nagrody jaką sobie sam wręczysz przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem teksty zawarte na witrynach pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl przed zadaniem kolejnych pytań.

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    04-03-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    wiem co sugerujesz, ale wyobraź sobie że wcześniej nie musiałem w ten sposób się logować, wystarczyło logowanie jako administrator, poprostu miałem inną wersje joomli

  9. #8
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez klamczuch Zobacz wiadomość
    wiem co sugerujesz, ale wyobraź sobie że wcześniej nie musiałem w ten sposób się logować, wystarczyło logowanie jako administrator, poprostu miałem inną wersje joomli
    To chyba jakaś "przedpotopowa" ;) Jak znasz to podaj jaka to była wersja Joomla?

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    04-03-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie pamiętam, starsza, dobra dzięki za informacje i przepraszam za to że nie wpadłem na tak proste rozwiązanie hehe, sam się sobie dziwie, do zobaczenia

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •