przycisk z jpg - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 30 z 30

Temat: przycisk z jpg

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-03-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    W tym rzecz ze tam gdzie jest http://www.otto.home.pl/joomla/templ...es/indent1.png to go być nie powinno i na Firefoxie oczywiście jest ok , a jeżeli chodzi o zdjęcie w galerii które powinno być to go nie ma (chodzi o Kräfte_der_Natur.jpg) a na serwerze jest na 100% bo też widać to jak sie stronę odpali w Firefoxie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam pobrany plik pack_joomfish_1.8-pl-utf , wersja Joomla 1.5.1 .

    Nie mogę zainstalować , mam włączone System - Legacy i jak dodaje do zainstalowania mam komunikat "Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku" i nie wiem co dalej robić.

    Wgrałbym ręcznie ale nie wiem gdzie do katalogów wgrać i co zmienić w głównym pliku index.php ( chyba w nim się coś dodaje z tego co wyczytałem ).

    Pozdrawiam

  4. #23
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    dla joomli 1.5 powinieneś używać Joom!Fish 2.0 for Joomla! 1.5. tylko uważaj - jest to bardzo wczesna wersja - mogą pojawić się problemy podczas używania jej.
    pozdrawiam

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za szybka odpowiedz.
    A masz jakiś opis instalacji crazyluki, albo jakąś stronę z opisem bo nigdzie nie widzę ?

    Wiesz w jakie katalogi na serwer ręcznie wgrać pliki ?

    Pozdrawiam Veren

  6. #25

  7. #26
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Crazyluki Joom!Fish 2.0 jestem tu http://www.joomfish.net/roadmap/joom...oomla-1.5.html i nie widzę aby można by było pobrać plik

  8. #27
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    musisz dostać się do supportu by to pobrać. zobacz na ich forum, pogadaj a na pewno dostaniesz najnowsza wersje plików. Nie wiedziałem że trzeba być w supporcie strony żeby to pobrać.

    pozdrawiam

  9. #28
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    crazyluki a wiesz w jakie katalogi wgrać pliki np w wersji pack_joomfish_1.8-pl-utf

  10. #29
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jesteśmy spodoba się, by ogłosić, że, w wyniku ogromnego wysiłku przez Geraint i siebie, osiągnęliśmy scenę, że możemy zrobić specjalny podgląd wypuszczenia alfy Joomfish 2.0 dostępnego dla zwolenników projektu Joomfish. Proszę pójdź do oddanego forum poparcia, by wejść tę wersję. Proszę zauważ, że dostęp do tego forum jest ograniczony do ofiarodawców i regularnych dawców.

    We are pleased to announce that, as a result of a huge effort by Geraint and myself, we have reached the stage that we can make a special preview of the alpha release of Joomfish 2.0 available to Joomfish project supporters. Please go to the dedicated support forum to access this version. Please note that the access to this forum is restricted to contributors and regular donors.

  11. #30
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    http://www.joomfish.net/forum/viewtopic.php?f=28&t=849
    jest już dostępna wersja BETA do testowania publicznego
    pozdrawiam

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •