Problem z Joomla 1.5 tytuł i flashnews
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z Joomla 1.5 tytuł i flashnews

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z Joomla 1.5 tytuł i flashnews

    Witam. Od niedawna postanowiłem porobić coś w joomli. W starszej wersji było wszystko ok. A teraz moje pytanka. Moja strona to www.lkswoladalsza.ugu.pl/index.php i pierwsze moje pytanie odnosnie tytułu strony Welcome to the Frontpage ten tytuł mi się wyswietla mimo iż w panelu adminstracyjnym ustawione jest na "Oficjalna Strona Klubu", dodam że jak wchodzę do panelu admina to tytuł wyświetlany jest poprawnie. Drugi Problem dotyczy FlashNews otóż nie mogę znaleść w której edytuje się tego newsa. Znalazłem jedynie moduł ale tam nie da rady edytować tego tekstu. A teraz Ostatnie pytanie
    czy z panelu admina mozna zmienic te napisy te które są wyświetlane w górnym menu, bo szukałem w plikach (ale tylko w indexach) i tam tego nie było licze na szybką odpowiedź
    About Joomla! Features News The Community
    aa templatka do agriculture_15

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    06-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny tytuł

    to jest tzw tytuł strony w menu (manager Menu), mam zmienione nazewnictwo na polskie - u mnie to jest Strona Główna - taka pozycja na liście menu)

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    a Więc tak Welcome to the front page ustawiamy w menadżerze menu w opcji strona główna w rozszerzonych opcjach - tych po prawej.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    06-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny menu

    tak (w oryginale to chyba Main menu) i tam pierwsza pozycja, która jest domyślna, a jej tytuł jest w Parametry system:
    Parametry: podstawowe

    Parametry: rozszerzone

    Parametry: komponentu

    Parametry: systemu

    Tytuł strony Pokaż tytuł strony Nie Tak

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •