Błąd templatki w joomla 1.5
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Błąd templatki w joomla 1.5

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-03-2007
    Wpisy
    30
    Punkty
    11

    Błąd templatki w joomla 1.5

    Mam następujacy kłopot. Niezależnie jaką templatkę ustawię w Joomla 1.5 to widze ją tylko na strone głównej. Po kliknięciu na jaki kolwiel link templatka znika.

    Ktoś wie dlaczego sie tak dzieje.

    adres strony www.swieradow-zdroj.com.pl/swiernet

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    już druga osoba co pisze taki post dzisiaj. Napisz gdzie masz serwer i czy używasz mod_rewrite ( jeśli tak to czy zmieniłeś htaccess.txt na .htaccess). przed chwilą testowo starałem się zrobić taki błąd u siebie i jakoś nie mogę
    Pozdrawiam

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-03-2007
    Wpisy
    30
    Punkty
    11

    Domyślny

    Serwer stoi na nazwa.pl. nic nie yło zmieniane od czasu instalacji joomli. tylko doinstalowana nowa templatka

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    a przy standardowej templatce też tak jest ? to może masz jakiś problem właśnie z templatką?

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-03-2007
    Wpisy
    30
    Punkty
    11

    Domyślny

    Niezależne od templatki. Przy standardowej tez tak jest. Jedyna modyfikacja polegała na wgraniu pakietu języka polskiego.

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bazyl009 Zobacz wiadomość
    Niezależne od templatki. Przy standardowej tez tak jest. Jedyna modyfikacja polegała na wgraniu pakietu języka polskiego.
    Coś musisz mieć nie tak z tym serweren. Popatrz w źródle jak wyglądają w nim linki do poszczególnych podstron u Ciebie (jakieś dziwne kombinacje swieradow-zdroj.com.pl/swiernet/index.php/jakas) a jak na innej stronie opartej na Joomla. Jeśli piszesz iż nie masz włączonych opcji SEF ani żadnych komponentów typu JoomSEF, OpenSEF itp to coś musi być nie tak z ustawieniami serwera.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-03-2007
    Wpisy
    30
    Punkty
    11

    Domyślny

    Wiem już w czym leży problem, tylko nie wiem wiem jak go rozwiązać. Templatka wywala się tylko wtedy gdy w opcjach konfiguracyjnych zaznaczam opcję proste adresy. I to właśnie wtedy templatka jest tylko na stronie głównej, a na innych wcale nie jest wczytywana. Może to spostrzeżenie pomoże w rozwiązaniu tego nietypowego problemu.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •