Problem z obrazkami
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z obrazkami

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    07-03-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z obrazkami

    Witam.
    Jestem tutaj nowy, jak i nowością jest dla mnie Joomla. Mianowicie mam problem z graiką. Chodzi mi o to, że jak wczytuje obrazki w bibliotece multimediów to jest wszystko ok, lecz gdy chcę ją wstawić w danym artykule to niestety jej podgląd jest nie możliwy( nie dotyczy to wszystkich obrazków).Wszystkie obrazki maja to samo rozszerzenie, wiec nie mam pojęcia co źle robie. Bardzo bym prosił Was o pomoc, bo bez tego kiszka z mleczkiem

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez laskapl1 Zobacz wiadomość
    Bardzo bym prosił Was o pomoc, bo bez tego kiszka z mleczkiem
    Kiszka z mleczkiem to dość oryginalne połączenie. Szczerze nie próbowałem nigdy takiego śniadanka. Choć to może być niezła rewolucja

    A co do pytania. Umieść zdjęcia w katalogu images/stories lub w podkatalogach tam utworzonych czyli images/stories/frotki/. Wtedy wszystko będzie ok. Ponadto zapoznaj się z pomoc.joomla.pl. Jest tam wiele cennych uwag dla początkujących.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    07-03-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki bardzo za cenną informacje, ale miałem juz tak wszystko pokatalogowane. Doszedłem co było tego powodem, poprostu miałem za długie nazwy obrazków. Jak je skróciłem do min. to juz wszystko śmiga i juz nie będzie kiszki z mleczkiem.
    Jeszcze raz dzieki

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •