skrocony adres - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 26

Temat: skrocony adres

  1. #11
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    heh... walnąłem sobie JoomSEF i pięknie... podoba mi sie, i raczej na wszystkich portalach to sobie założę... jeszcze tylko sobi musze jakoś nakłonić do współpracy i będzie ślicznie.. bardzo mi sie podoba
    Dzięki inkos za rady i podpowiedzi...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    odgrzewam kotleta... mały porblem w nagłówku pojawa mi sie dwa razy title np "Start bacia przy szopie -Portal dla wróżek - Portal dla wróżek" ;/ nie podoba mi sie to... ktoś wie czemu tak sie dzieje

  4. #13
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Dla tych co zastanawiają się na przejściem na przyjazne linki i nie są zdecydowani dopowiem, po tygodniu testów z przyjemnością zauważyłem że po zmianie adresów na "przyjazne" i zindeksowaniu przez google nowych url ilość wejść na stronach zwiększyła sie o 25%.... w wyszukiwarce tez lepiej widać adresy i słowa wyszukiwane...
    nawet zauważyłem ze po wprowadzeniu adresu url w jedym z portali odnotowałem jednego dnia aż 2300 odczytań artykułu (wcześniej nie było w ogóle popularny-co sie w zarobkach tez przełożyło)
    Wiec jeśli ktoś sie zastanawia jak ja nad joomsef to nie ma sensu dłużej tego odkładać...
    Dziękuję za uwagę i zapraszam za tydzień na kolejny odcinek programu "Stasio Słodowy - zmajstrujmy joomle na dżumle domowym sposobem"

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    24-12-2006
    Wpisy
    280
    Punkty
    10

    Domyślny

    A lepiej w przyjaznych używać myślników (-) czy podkreślników (_) zamiast spacji?? Chodzi mi też o Google.pl

  6. #15
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    ja używam _ i jestem_zadowolony raczej nie ma to wpływu na google - _

    dla lizusów polecam dać w miejsce spacji "kocham_google" moze i pagerank skoczy z lekka ;)

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-12-2007
    Skąd
    Siedlce
    Wpisy
    48
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam - zainstalowalem JoomlaSEF / OpenSEF 2.1.0 i mam problem - jak jest wyłączony to jest wszystko ok. natomiast jak go włącze to przy pony gallery i seyret niestety nie działa - niby skraca adresy ale - pojawia się monit ze strona nie istnieje, jak go skonfigurowac aby wszystko gralo?

  8. #17
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    dograć dodatki do obsługi galeri i seyret do jooomlasef - oczywiście jeśli istnieją. musisz wybierać komponent do obsługi prostych urli właśnie pod katem zainstalowanych komponentów. Najwięcej dodatków jest do sh404sef oraz do artio joomsef właśnie
    pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez crazyluki : 25-05-2008 23:21

  9. #18
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    o ile się nei myle zoom obsługuje krótkie urele ale nie wiem w wersji 1.0.15 mam problemy z krótkimi adresami... ktoś tez ma?

  10. #19
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-12-2007
    Skąd
    Siedlce
    Wpisy
    48
    Punkty
    10

    Domyślny

    przeinstalowalem na ARTIO JoomSEF i powiem ze działa wyśmienicie z comunity builder jak i seyret jednak nie moge nigdzie znalezc plugina obslugującego ponygallery - czy ktos moze pomóc?

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-05-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kamilian Zobacz wiadomość
    przeinstalowalem na ARTIO JoomSEF i powiem ze działa wyśmienicie z comunity builder jak i seyret jednak nie moge nigdzie znalezc plugina obslugującego ponygallery - czy ktos moze pomóc?
    Dołączam się do prośby.NIgdzie nie znalazłem dodatku.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •