Problem z Edycją Artykułu
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Problem z Edycją Artykułu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z Edycją Artykułu

    A więc mam taki problem. Gdy napisze jakiś artykuł dajmy na to ze będzie to jako news i nacisne ikonke edytowania newsów to dzieje się tak że panel w którym się pisze częściowo zakryty jest przez tebelki z prawej strony, podobnie jest z pisaniem nowego artykułu z poziomu www dzieje się to samo, ale z tym problemem się uporałem bo wyłączyłem akurat te tabelki gdy sie pisze nowego arta, jednak podczas edycji to nie działa i czy można jakoś temu zaradzić ? np otwierając edycję w nowym oknie albo jak wyłączyć te tabelki podczas edycji?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Mateoooo Zobacz wiadomość
    A więc mam taki problem. Gdy napisze jakiś artykuł dajmy na to ze będzie to jako news i nacisne ikonke edytowania newsów to dzieje się tak że panel w którym się pisze częściowo zakryty jest przez tebelki z prawej strony, podobnie jest z pisaniem nowego artykułu z poziomu www dzieje się to samo, ale z tym problemem się uporałem bo wyłączyłem akurat te tabelki gdy sie pisze nowego arta, jednak podczas edycji to nie działa i czy można jakoś temu zaradzić ? np otwierając edycję w nowym oknie albo jak wyłączyć te tabelki podczas edycji?
    Napisz to bardziej zrozumiale bo po lekturze tego tekstu można mieć tylko z tysiąc pytań do jego autora. Wklej też jakiegoś screena bo sam opis chyba nie wystarczy aby zrozumieć co to za tabelki z prawej strony jako autor posta masz na myśli. ;)

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2008
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ten sam problem poruszałem wcześniej w tym temacie: http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=16300
    Nie uzyskałem odpowiedzi, sam nie znalazłem rozwiązania.

  5. #4
    Bywalec Qbik awatar
    Dołączył
    28-01-2008
    Wpisy
    384
    Punkty
    22

    Domyślny

    O te ramki to nie chodzi CI czasem o moduły które pojawiaja się po prawej stronie witryny?

    Edit chodzi Ci o cos takiego?

    [img=http://img339.imageshack.us/img339/4978/stronaedycjarb4.th.jpg]
    Attached Images Attached Images
    Ostanio edytowane przez Qbik : 10-03-2008 08:46

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2008
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jeżeli o mnie chodzi to tak. Z tym, że u mnie edytor wyświetla się na górze i zachodzi na moduły wyświetlane po prawej stronie witryny i staje się z tego powodu nieczytelny.

  7. #6
    Bywalec Qbik awatar
    Dołączył
    28-01-2008
    Wpisy
    384
    Punkty
    22

    Domyślny

    dodałem większy zrzut i jak widać u mnie też nachodzi na prawy panel i jakoś przeszedłem z tym do życia było mi o tyle łatwiej, że prawy panel używam tylko na stronie głównej

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2008
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Qbik Zobacz wiadomość
    jak widać u mnie też nachodzi na prawy panel i jakoś przeszedłem z tym do życia było mi o tyle łatwiej, że prawy panel używam tylko na stronie głównej
    Faktycznie.
    Niestety ja mam wymóg utrzymania prawego marginesu na wszystkich stronach. Da się jakoś zmniejszyć (zawęzić) pole edytora?

  9. #8
    Bywalec Qbik awatar
    Dołączył
    28-01-2008
    Wpisy
    384
    Punkty
    22

    Domyślny

    niestety nie wiem
    Może ktoś inny pomoże

  10. #9
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Qbik Zobacz wiadomość
    niestety nie wiem
    Może ktoś inny pomoże
    W opcjach edytora (w zależności jakiego używasz) jest taka mozliwość? Co to za edytor?

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2008
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Standardowy edytor z Joomli 1.5

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •