Użytkownicy
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Użytkownicy

  1. #1

    Domyślny Użytkownicy

    Jak można ustawić w Joomla 1.0.12, aby każdy nowy użytkownik stawał się "autorem"? I, czy można w większym stopniu zarządzać użytkownikami? Słyszałem o jakimś komponencie. Z góry dziękuję.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez lsz Zobacz wiadomość
    Jak można ustawić w Joomla 1.0.12, aby każdy nowy użytkownik stawał się "autorem"? I, czy można w większym stopniu zarządzać użytkownikami? Słyszałem o jakimś komponencie. Z góry dziękuję.
    Co rozumiesz przez większe zarządzanie użytkownikami? Czy ma to oznaczać nadawanie im np. specjalnych praw dostępu do poszczególnych elementów witryny od frontu czy też do poszczególnych elementów zaplecza administracyjnego? Czy mozesz napisac trochę więcej szczegółów w sprawie tego zarządzania użytkownikami. Z tego Twojego posta nic szczególnego nie wynika.

  4. #3

    Domyślny

    Chodzi mi o nadawanie im specjalnych praw dostępu do poszczególnych elementów witryny od frontu. Bardzo proszę także odpowiedzieć na moje pierwsze pytanie tzn. czy i jak można zrobić, aby każdy nowy użytkownik stawał się "autorm", aby nie trzeba było każdemu z osobna dawać prawa "autora".

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez lsz Zobacz wiadomość
    Chodzi mi o nadawanie im specjalnych praw dostępu do poszczególnych elementów witryny od frontu.
    Komponent JUGA w wersji płatnej.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-04-2007
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    35
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez lsz Zobacz wiadomość
    ...Bardzo proszę także odpowiedzieć na moje pierwsze pytanie tzn. czy i jak można zrobić, aby każdy nowy użytkownik stawał się "autorm",....
    Doskonale sprawuje się CB z pluginem EMGroupSelector
    www.emcomponents.net
    polecam i pozdrawiam

  7. #6

    Domyślny

    A jak to można zainstalować? Czy jest to jest po polsku?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •