[szukam] Template na strone dyskoteki
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: [szukam] Template na strone dyskoteki

  1. #1
    Blokowany
    Dołączył
    17-02-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny [szukam] Template na strone dyskoteki

    Poszukuję Templatki na stronę clubu/dyskoteki, znalazełm jedną fajną, ale nie mogę nigdzie jej pobrać pochodzi z "TemplateMonster" ma numer #5891.
    Jeżeli nie ma jej do pobrania to, może toś wie gdzie są darmowe templatki w podobnym stylu?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez fudi Zobacz wiadomość
    Poszukuję Templatki na stronę clubu/dyskoteki, znalazełm jedną fajną, ale nie mogę nigdzie jej pobrać pochodzi z "TemplateMonster" ma numer #5891.
    Jeżeli nie ma jej do pobrania to, może toś wie gdzie są darmowe templatki w podobnym stylu?
    Zamiast pytać na forum wystarczyło uruchomić googla i poszukac. To aż takie trudne? http://www.templatemonster.com/websi...ates/5891.html

    A templatka to wydatek jedyne 64 zielone ;)

  4. #3
    Blokowany
    Dołączył
    17-02-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez fudi Zobacz wiadomość
    darmowe templatki
    Znalazłem inną, ale zupełnie nie wiem co ja mam zrobić z tymi plikami sa tam same zakończenia .fla .swf wiem, ze to coś związane z flashem, ale jak to wszystko zrobić, żeby działało na stronie to ja nie wiem :confused:
    Może ktoś mi wytłumaczyć? ;/ czy muszę zakładać znowu nowy temat bo jest w złym dziale? :

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeśli ta templata jest do Joomli to po prostu ją zainstaluj i ma działać. A jak nie do Joomli to trzeba przerobić żeby do Joomi była.
    Tylko że te animacje flash co tam są to takie będą jak są, bo żeby przerobić to trzeba w Adobe Flah otworyć i robić.

  6. #5

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •