Joomla full flash
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Joomla full flash

  1. #1
    Blokowany
    Dołączył
    17-02-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla full flash

    No więc tak, szukałem na forum i innych stronkach, ale nie mogłem znaleźć, a jeżeli ktoś mi wyskoczy z tekstem "poszukaj jeszcze raz", "źle szukałeś" lub poda mi link gdzie jest jakieś ciulowe, słabe wytłumaczenie co i jak to ja już nie weim co zrobię.

    Zaczne od tego, ze pobrałem szablon od monsterów, tylko, ze są tam pliki .swf .fla, kompletnie nie weim co mam z nimi zrobić. Chcę umieścić całą templetke we fleshu, ale nie wiem jak to zrobić ;/
    Czy jak chcę wpisać np. w buttonie(przycisku) zamiast "NEWS" wpisać "NOWY" czy będe to mógł zrobić w administracji joomla na stroni admina, czy muszę to zrobić we fleshu?
    Kolejne pytanie to, czy się normalnie będzie dodawało artykuły, i inne komponenty?
    No i oczywiście jak całą stronkę umieścić na serwerze tak aby się normalnie wyświetlała?
    hmmm... jak jeszcze o czymś sobię przypomnę to napiszę...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    31-05-2006
    Skąd
    piękne Kaszuby
    Wpisy
    229
    Punkty
    14

    Domyślny

    Joomla! to inny system niż FLASH, inna technologia, więc nie da się tego zintegrować, przynajmniej w praktycznym wymiarze czasowym ;-) .

    Nie musisz więc "szukać jeszcze raz" ...

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez fudi Zobacz wiadomość
    No więc tak, szukałem na forum i innych stronkach, ale nie mogłem znaleźć, a jeżeli ktoś mi wyskoczy z tekstem "poszukaj jeszcze raz", "źle szukałeś" lub poda mi link gdzie jest jakieś ciulowe, słabe wytłumaczenie co i jak to ja już nie weim co zrobię.
    Szkoda zdrowia - mniej nerwów

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •