Pełne spolszczenie VM1.1
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Pełne spolszczenie VM1.1

  1. #1

    Domyślny Pełne spolszczenie VM1.1

    Witam,
    Właśnie skończyłem tłumaczyć pliki językowe do VirtueMart 1.1 wrzucam na razie plik w kodowaniu utf-8 jest sprawdzone i działa prawidłowo (sprawdzane na Joomla 1.5). Wrzucam również wersję iso-8859-2 - nie jest sprawdzana!!! Niestety chwilowo nie miałem na czym jej przetestować jak sprawdzę to potwierdzę, jeśli są chętni do testowania to zapraszam. Proszę o testowanie tej wersji językowej i zgłaszanie ew błędów w tłumaczeniu!

    W poniższych postach proszę wpisywać wrażenia, oraz to co zauważyliście że jest nie poprawne.
    np:
    Kod:
    "Ten tekst jest źle przetłumaczony!"
    powinien wyglądać tak:
    Kod:
    "Tak powinien wyglądać poprawnie!"
    Wszelkie błędy zgłoszone przez Was będę na bieżąco poprawiał!Myślę że za jakiś czas będziemy mieć porządne tłumaczenie Wkrótce pojawi się również paczka instalacyjna (jak już będziemy mieć naprawdę dobre tłumaczenie) z komponentem oraz paczka instalacyjna Joomla przygotowana do budowania sklepu.

    p.s. administrację forum proszę o wyróżnienie tematu myślę że to zwiększy szybkość powstania w pełni poprawnej wersji języka polskiego.
    Załączone pliki Załączone pliki
    Ostanio edytowane przez wojtekkk87 : 18-03-2008 16:04 Powód: PS
    ================
    Kurs pisania komponentów dla Joomla 1.5 - www.wromanek.info
    Czekam na opinie i sugestie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    25-02-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam
    Zainstalowlem pl_virtuemart1.1 utf-8, wrzucilem to spolszczenie do katalogu jak opisie: administrator/components/com_virtuemart i nic sie nie zmienilo. w katalogu: administrator/components/com_virtuemart jest jeszce plik: english.php, czy nalezy go zmodyfikwac, czy moze zastpic jnnym np. polish.php.

  4. #3

    Domyślny

    Prawdopodobnie do panelu admina zalogowałeś się w wersji angielskiej! Podczas logowania wybierz język polski. (tak jest w J1.5)
    ================
    Kurs pisania komponentów dla Joomla 1.5 - www.wromanek.info
    Czekam na opinie i sugestie.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    25-02-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzięki, poradziłem sobie w w/w lokalizacji należy umieśić jeszcze plik polish.php

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-11-2005
    Skąd
    Wągrowiec
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny Pliki w wersji ISO sa ok

    Witam
    zainstalowałem pliki PL w wersji ISO w moim sklepie migland.pl i są ok. Wielkie dzięki. Pytanie inne: czy przesiadać się już na Joomlę 1.5? Pozdrawiam wszystkich Joomlowców.
    Pozdrawiam
    Michał Gapiński
    migland.pl

    Nowoczesne strony www

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    odp: nie, nie przesiadać się na joomlę 1.5. jak wszystko działa, wszystkie komponenty masz aktualne, to nie ma najmniejszego sensu przesiadka;)
    pozdrawiam

  8. #7
    Przeglądacz Kietna Qu'Tak awatar
    Dołączył
    17-03-2008
    Skąd
    NewPort City
    Wpisy
    43
    Punkty
    12

    Domyślny

    Kodowanie UTF potwierdzone Jak narazie nie znalazlem, zeby cos bylo tragicznie niezrozumialem. Dziekowator!

  9. #8

    Domyślny

    Fajnie że nie znalezliscie jakichś rażących błędów. Co do Joomla 1.5 moja opinia jest taka, że jeśli dopiero zaczynasz to juz lepiej zaczynać z 1.5 cały support przerzuca się na 1.5, komponentów może wciąż brakuje jakichś ale to tylko kwestia miesięcy.. jeśli już masz jakoś to rozrkęcone wszystko to nie rozpędzaj się z przesiadką, póki działa dobrze to działaj na tym.. ale powoli między czasie możesz zainstalować gdzieś na subdomenie czy innym serwerze j1.5 i testować i powoli wrzucać tam swój stuff;)
    ================
    Kurs pisania komponentów dla Joomla 1.5 - www.wromanek.info
    Czekam na opinie i sugestie.

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Przejrzałem. Po "trosze", bo nie wszystko (ach ten czas!). To rozumiem - nie gadał, nie obiecywał, ale po prostu zrobił! ( przygaduję komuś, kto tu kiedyś coś na forum obiecywał, a nici z tego wyszły, ale niech tam!).
    Powiem tak: BRAWO!
    I dopowiem, mam nadzieję, ze się nie poczujesz dotknięty: Trochę przykro, gdy się człowiek napoci, a potem się jego pracę porzuca bez echa.
    Jeśli zatem znajdziesz jeszcze trochę czasu i siły, przejrzyj proszę tlumaczenie wykonywane przeze mnie kiedyś do mamboshop potem do kilku kolejnych VM. Niektóre ujęcia zdają mi się lepsze (wcale nie dlatego, że moje).
    Tak czy owak jestem pod wrażeniem!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-11-2005
    Skąd
    Wągrowiec
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny

    Moja strona migland.pl jest rozwijana już od mambo więc nie jest to nowa instalacja, stąd moje pytanie czy przesiadać się na Joomlę 1.5. Po tych odpowiedziach stwierdzam, że jednak poczekam. Dzięki
    Pozdrawiam
    Michał Gapiński
    migland.pl

    Nowoczesne strony www

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •