film z youtube w newsie?
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: film z youtube w newsie?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    22-03-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    film z youtube w newsie?

    Nie wiedzialem zbytnio gdzie napisac tego posta, wiec napisalem tutaj. Zacznę od tego ze joomla mam zainstalowane dobrze zastanawiam sie tylko czy da sie wstawic film z youtube w newsie.. probowalem wieloma sposobami ale ja narazie mi sie nie udalo mam nadzieje ze pomozecie

    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-03-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    20

    Domyślny

    Pisząc artykuł wybierasz przycisk HTML i wklejasz kod playera z youtube

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2006
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    215
    Punkty
    12

    Domyślny

    http://extensions.joomla.org/compone...812/Itemid,35/
    Zainstaluj tego bota, opublikuj, a następnie w artykule w miejscu, gdzie chcesz mieć filmik z youtuba, wstawiasz takie coś: {youtube}tutaj ID filmiku, czyli te cyferki na końcu linku(/youtube} i będzie ładnie i bezproblemowo działać. Wyglądać będzie to np. tak : {youtube}o4jeXoYySe4{/youtube}

  5. #4
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kamax Zobacz wiadomość
    http://extensions.joomla.org/compone...812/Itemid,35/
    Zainstaluj tego bota, opublikuj, a następnie w artykule w miejscu, gdzie chcesz mieć filmik z youtuba, wstawiasz takie coś: {youtube}tutaj ID filmiku, czyli te cyferki na końcu linku(/youtube} i będzie ładnie i bezproblemowo działać. Wyglądać będzie to np. tak : {youtube}o4jeXoYySe4{/youtube}

    Hej
    nie mogę znaleźć
    a jak sie publikuje tego bota , w którym miejscu ?

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-09-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    publikacja - w zapleczu wchodzisz w ROZSZERZENIA -> Dodatki - znajdujesz i włączasz plugin

    Ja osobiście mam problem taki. Po opublikowaniu nie dodaję żadnego linku w artykułach przy każdej podstronie mam komunikat:

    Warning: Attempt to assign property of non-object in /home2/dealer/main/pkg/jjartstudio/web/html/plugins/content/plugin_jw_allvideos.php on line 576

    Gdy wrzucam w artykuł jakiś link mam dwa komunikaty tego samego typu
    O co kaman??

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-04-2011
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Serdecznie dziękuję wam koledzy że napisaliście jak to uruchomić bo tez nie miałem pojęcia jak to włączyć a teraz mi też działa Pozdrawiam

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-05-2011
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hej,
    Zainstalowałem dodatek i umieściłem film z you tube. Film działa, ale jest jeden problem - okienko w filmem nie jest widoczne w pełni (prawa strona jest obcięta). Widać tylko część obrazu a czarne tło jest przesunięte w lewo w stosunku do filmu.
    Zmiana ustawień w dodatku nic nie daje. Podpowiedzcie proszę co należy zrobić żeby był widoczny cały obraz i pokrywał się z tłem.
    Pomóżcie proszę jak sobie z tym poradzić.
    Załącznik 4897

  9. #8

    Domyślny

    Ten dodatek jest spoko, bo to nie tylko pod kątem youtube ale wszystkich najważniejszych serwisów z filmikami znanymi na świecie i wszlekie możliwe formaty filmów się wyświetlą. Do tego jak się wchodzi tam http://extensions.joomla.org/extensions/812/details tak jak w przypadku wszystkich innych jest coś takiego jak "documentation" gdzie jest więcej szczegółów od strony technicznej i ustawiania. Dodatkowo jeszcze znając już nazwę tego dodatku dla joomla można wpisywac na youtubie i często znajdują się filmiki pomocnicze i nawet samo wpisanie w youtube: youtube joomla dużo pomaga - dla wielu osób wizualna instrukcja jest znacznie lepsza
    No i oczywiście ten dodatek jak każdy inny po instalacji trzeba jeszcze aktywować po wejściu do dodatków a nie że tylko zainstalować bo inaczej zamiast filmiku będzie napis w artykule o treści: {youtube}ID filmu{/youtube} A jeżeli filmik nie jest ładnie na środku tylko za bardzo w lewo czy w prawo lub ucięty to w ustawieniach artykułu albo co gorsze wyedytować kod i przesunąć.
    Ostanio edytowane przez Linkologia : 02-12-2013 14:17 Powód: dopiska
    Linki Jenota - największa baza wartościowych linków

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •