Pakiet językowy PL problem PROSZĘ O POMOC !!! - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 33

Temat: Pakiet językowy PL problem PROSZĘ O POMOC !!!

  1. #11

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie nie ciezko, to akurat to czytałem i wiem że:
    "W przypadku Joomla 1.0.x oficjalne tłumaczenie obejmuje tylko etykiety i komunikaty strony frontowej oraz system pomocy. Zaplecze administracyjne w oficjalnym wydaniu Joomla 1.0.x jest tylko w języku angielskim."

    Ale myślalem ze jak to mowi przyslowie "Polak potrafi", że jest jakies obejscie.

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    Tak jest obejście - jakbyś przeglądnął dokładnie forum i plikownie to zauważyłbyś produkt np. o nazwie Joomla 1.0.13 PL (na głównej stronie pierwszy link po prawej stronie w dziale pobierz joomle).
    Ja wiem że ciężko się przegląda portale i szuka rzeczy ale miejcie litość i nie zadawajcie durnych pytań. Może tu paść odpowiedź że nie ma durnych pytań są tylko durne odpowiedzi - ale niestety tego problemu to nie dotyczy.
    Pozdrawiam

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie cfaniakuj i nie mądrkuj, nie nalezy do leniwców i gdybym sam sobeio poradzil z problemem to bym tu nie pisał, a ponieważ poszukiwaniom poswiecilem pol dnia i nic nie pomoglo, postanowilem napisac posta
    mam wersje joomla 1.0.13 PL, więć twój post jest zbedn, wręcz idiotyczny
    Domyślam się gdybym pobrał wersje:
    Joomla 1.0.13 JIE iso
    miałbym panel admina w jezyku polski?

  6. #15
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    w przypadku tej wersji - miałbyś.

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mkarach Zobacz wiadomość
    Nie cfaniakuj i nie mądrkuj, nie nalezy do leniwców i gdybym sam sobeio poradzil z problemem to bym tu nie pisał, a ponieważ poszukiwaniom poswiecilem pol dnia i nic nie pomoglo, postanowilem napisac posta
    mam wersje joomla 1.0.13 PL, więć twój post jest zbedn, wręcz idiotyczny
    Domyślam się gdybym pobrał wersje:
    Joomla 1.0.13 JIE iso
    miałbym panel admina w jezyku polski?
    Nie cfaniakuje i nie mądrukuje ale niestety z tą trzecią daną (leniwiec) raczej się nie zgodzę - przeglądnięcie informacji na temat wersji językowych joomli raczej trwa znacznie krócej niż napisanie tutaj posta i czekanie na odpowiedź, więc wybacz ale te twoje posty są zbędne. A to że poświęciłeś pół dnia to może świadczyć na twoją niekorzyść. I bez obrazy ale niestety Twoim postem spowodowałeś moją niezbyt ostrą odpowiedź na twój problem (na innych forach dostałbyś znacznie gorsze odpowiedzi).
    Po drugie jak ściągałeś joomla 1.0.13PL z tej strony - to tam wyraźnie pisze że
    Oficjalne wydanie Joomla! 1.0.13 z językiem polskim strony frontowej i instalatora.
    Na dodatek tekst powyżej i poniżej dotyczący joomli 1.0.13 JIE zarówno w ISO jak i UTF-8 mówi wyraźnie
    - pełna lokalizacja instalatora, witryny i zaplecza administracyjnego
    Tak więc nie napiszę co sądzę o twoim szukaniu i czytaniu ze zrozumieniem.

    Następna sprawa - nie będę tego komentował, zostawiam to Tobie - ale piszesz tu o Joomli 1.0.x w dziale dotyczącym joomli 1.5.x. - bez komentarza.

    Pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez WojT : 14-04-2008 10:46

  8. #17
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mkarach
    Nie nie ciezko, to akurat to czytałem i wiem że:[...]
    doczytałeś ten link który Ci podałem ? podejrzewam że nie. i stąd biorą się niepotrzebne pytania i dyskusje.

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    17-06-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    hmm szukam i nie znajduję. Ściągnąłem i zainstalowałem bez problemu na płatnym hostingu superhost.pl joomla 1.5.3. Uruchomiłem jest ok. Ale chciałbym to spolszyć. Ściągnąłem pliki spolszczające Front i Admin z joomla.pl ale nie mam pojęcia jak je dodać, zainstalować. Przez panel adninistratora nie da razy bo ten plik w ogóle nie ma rozszerzenia i nie wiadomo chyba czym go rozpakować. Pomóżcie bo ja w joomla początkuję. Jak zainstalować PL w joomla 1.5.3 krok po kroku?

  10. #19
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    sprawdź moje ostatnie pare postów, znajdziesz odpowiedź.

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ehh, wytłumaczenie jest banalne - pliki frontu wrzucasz do katalogu lang w podkatalogu pl-PL i to samo dotyczy spolszczenia administratora - robisz dokładnie to samo tylko w katalogu Administrator.
    Proste i banalne - mam nadzieję że będziesz wiedział jak to już zrobić.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •