Zmiana koloru tła oraz ukladu artkułów na stronie
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Zmiana koloru tła oraz ukladu artkułów na stronie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    24-03-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Zmiana koloru tła oraz ukladu artkułów na stronie

    Witam. Na szkolne konfrontacje artystyczne muszę zrobić portal internetowy do zaprezentowania go jako portal klasowy. Udało mi się uporać już z większością problemów jakie napotkałem lecz pozostały jeszcze 2 na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. A mianowicie zmiana koloru tła najlepiej w całym szablonie miejsce o które mi chodzi zaznaczyłem kwadratem na obrazku a 2 rzecz to układ artykułów na stronie chciałbym aby były jeden pod drugim tak jak np tutaj: http://krzy-siek.vdl.pl/index.php?op...tpage&Itemid=1 Straciłem kupę czasu na tworzeniu tego portalu i szukaniu rozmaitych rzeczy lecz niestety tych 2 rzeczy się nie doszukałem. Tak więc jeżeli istnieje taki temat bądź też faq to proszę o podanie jakiś namiarów aby rozwiązać ten problem. Pozdrawiam.


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    układ newsów na stronie głównej bądź gdziekolwiek indziej - ustawiasz w ustawieniach danego menu po prawej stronie w opcjach zaawansowanych. liczba kolumn rubryk i tak dalej.

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez gaber Zobacz wiadomość
    Witam. Na szkolne konfrontacje artystyczne muszę zrobić portal internetowy do zaprezentowania go jako portal klasowy. Udało mi się uporać już z większością problemów jakie napotkałem lecz pozostały jeszcze 2 na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. A mianowicie zmiana koloru tła najlepiej w całym szablonie miejsce o które mi chodzi zaznaczyłem kwadratem na obrazku a 2 rzecz to układ artykułów na stronie chciałbym aby były jeden pod drugim tak jak np tutaj: http://krzy-siek.vdl.pl/index.php?op...tpage&Itemid=1 Straciłem kupę czasu na tworzeniu tego portalu i szukaniu rozmaitych rzeczy lecz niestety tych 2 rzeczy się nie doszukałem. Tak więc jeżeli istnieje taki temat bądź też faq to proszę o podanie jakiś namiarów aby rozwiązać ten problem. Pozdrawiam.
    1. Sprawdź źródło strony jakie masz w przeglądarce porównaj to z tą stroną i następnie wprowadź odpowiednie interesujące Cię zmiany.
    2. Poczytaj pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl - dokładnie i ze zrozumieniem.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    24-03-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok wielkie dzięki za pomoc.Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •